Směnový zootechnik (m/ž)

Hledaná pozice

Místo práce: Bělá (informace o místu práce: Bělá)

Mzda: 30 000–40 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme do týmu směnového zootechnika pro naši inovativní stáj, kde se staráme o 500 dojnic českého strakatého a montbéliardského skotu. Máte kladný vztah ke zvířatům a jste příznivci welfare? Staňte se součástí týmu DS Agro Libštát a poznejte nejmodernější technologie v naší robotizované stáji v podhůří Krkonoš. Vaším úkolem bude úzce spolupracovat s kolegy zootechniky na plnění svěřených úkolů. Společně vést tým 12 pracovníků a zajistit efektivní organizaci směn. Budete aktivně zapojeni při zoo-veterinárních úkonech a do péče o zdraví chovaných zvířat.

Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí ve stabilní a rozvíjející se společnosti. Nástupní mzda se pohybuje v rozmezí 30 000 - 40 000 Kč. Tato pozice vám umožní neustálou seberealizaci a profesní růst. Jste připraveni přijmout tuto výzvu? Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na váš životopis a na možnost osobního setkání na pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

Jste motivovaný člověk s vlastní iniciativou, spolehlivostí a výbornými organizačními schopnostmi? Vzdělání SŠ/VŠ v oboru zemědělství či veterinárního směru. Ochota pracovat na směny je samozřejmostí, stejně jako časová flexibilita a řidičský průkaz skupiny B. Uživatelská znalost práce na PC nutností. Otevřenost k moderním technologiím rádi uvítáme.

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Kdy půjdete do důchodu? Spočítejte si, na čem se dohodla vláda

Důchodový věk poroste. Nakonec ale zřejmě o trochu mírněji, než původně navrhovalo ministerstvo...více

Mzdy už zase rostou víc než inflace. Mají co dohánět

Průměrná hrubá mzda v letošním druhém čtvrtletí stoupla na 45 854 Kč měsíčně. V porovnání...více

Češi si začnou rozvrhovat, kdy chtějí pracovat. Má to ale háček

Takzvané samorozvrhování pracovní doby bude od ledna možné i přímo na pracovišti, nejen...více