Technická podpora marketingu-atraktivní mzda a zajímavé benefity

Hledaná pozice

Místo práce: Jesenice (informace o místu práce: Jesenice)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technická podpora marketingu-atraktivní mzda, roční odměny, zajímavé benefity Hledáme marketingového specialistu, který se připojí k našemu týmu jako technická podpora. Budete spravovat náš web a e-shop, uveřejňovat příspěvky a newslettery na sociální sítě, překládat texty z angličtiny. Pokud k tomu máte i zkušenosti v technických oborech, budete právě vy naším ideálním kolegou. Jsme mezinárodní společnost s pobočkami po celé Evropě. Patříme mezi nejvýznamnější dodavatele armatur v oblasti vodárenství v ČR. Náplň práce: • Správa našeho webu a e-shopu – umísťování fotografií a referencí, publikování katalogových listů a technické dokumentace k jednotlivým produktům • Správa sociálních sítí – příspěvky a newslettery, jejich tvorba i následná analýza • Příprava prospektů a letáků armatur • Zadávání a kontrola dat a informací v marketingových, produktových online materiálech • Překlady dokumentace z angličtiny do češtiny • Korektury časopisu, který vydává naše společnost • Komunikace s týmem i napříč ostatními odděleními společnosti

• Atraktivní mzdu dle praxe a zkušeností • Mimořádné prémie a roční odměnu podle výsledků společnosti • Smlouvu na HPP, plný úvazek • Stravenkový paušál 116 Kč/den • Dovolenou 25 dní • Pracovní dobu PO-ČT 6:30-15:30 a PÁ 6:30-12:30, můžete přijít i do 8:00 hod • Zaučení od kolegů, vždy je zde někdo, kdo vám poradí • Zajistíme vám výuku jazyků na pracovišti, umožníme vám i jiné vzdělávání v rámci vašeho oboru • Příspěvek na sport a na dovolenou • Firemní akce a setkání • Parkoviště u objektu, MHD je 5 min. pěšky od naší firmy • Pracoviště Jesenice u Prahy

Požadavky na zaměstnance

• Praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky • Orientaci v online marketingu a správě sociálních sítí • Zkušenost se správou webu a e shopu na platformě MS Shopcentric • Znalost marketingových nástrojů (Google Analytics, SEO, atd.) a práce v Canva • Angličtinu na pokročilé úrovni, češtinu na úrovni rodilý mluvčí-budete dělat korektury textů • Řidičský průkaz skupiny B-budete občas jezdit na výstavy, veletrhy a do mateřské společnosti v Rakousku Výhodou • Zkušenost v oboru vodárenství, strojírenství nebo stavebnictví • Komunikativní znalost němčiny