PLC programátor – 5 různých příležitostí! (až 100.000Kč) (Ref. č.: 1637824700)

Hledaná pozice

Programátor PLC

Místo práce: Ostrava-město

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte kombinaci pohodové práce, která vám zároveň umožní profesně i příjmově růst?
Dejt nám o sobě vědět - nabíráme šikovné PLC programátory!

Co vás čeká?

  • Ve dvou případech se jedná o velké, nadnárodní, společnosti, které jsou schopny každému uzpůsobit pozici téměř na míru. Budeš tak pracovat na projektech, které ti nejvíc sedí lokalitou či zaměřením.
  • Na další pozici tě čeká rodinná společnost vyvíjející vlastní systémy pro automotive průmysl, které následně budeš implementovat u partnerů po celé České republice.
  • Zbylé dvě role mají výhodu práce v malém kolektivu ale na o to zajímavějších projektech po celém světě. Na své si přijdou hlavně ti, kteří ocení individuální přístup. Navíc budete mít možnost procestovat svět.
  • Na konkrétních projektech se samozřejmě potkáš s různými typy PLC a robotů. Zároveň se liší i jednotlivé implementace. Někde jde o naprogramování celé linky od A do Z, jinde třeba jen o servis zaběhnutých instalací.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Určitě se neobejdeš bez komunikativní angličtiny.
  • Často je důležitá vyhláška 50 (nebo nařízení vlády 194/2022) či alespoň možnost ji získat.
  • V každém případě oceníme také předchozí zkušenosti s automatizací.
  • Potkáte se s PLC Siemens ale i s roboty ABB nebo Kuka.
  • Velkou výhodou, kterou poznáš hlavně na nástupní mzdě pak je délka předchozí praxe, samostatnost nebo ochota pracovat i na dlouhodobějších projektech ve světě.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Asi samozřejmostí je vždy 25 dnů dovolené.
  • Kromě toho se můžete těšit na automobil i k osobní potřebě.
  • Dostaneš možnost vybrat si mezi spoluprací na IČ nebo klasickým HPP.
  • A samozřejmě tě čeká i celá řada dalších benefitů – jak těch klasických tak i „unikátních“ spojených s cestováním
  • Home office, flexibilní pracovná doba
  • Vzdělávací programy pro zkušené a komplexní adaptační proces "ušitý na míru" nováčkům
  • Možnost spolupracovat na zajímavých projektech v rámci R&D týmu
  • Neformální firemní kulturu a přátelskou atmosféru
  • Jazykové vzdělávání
  • A spoustu dalších..

Pokud jsme vás zaujali, pošlete svůj životopis.

Těšíme se na spolupráci.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Jiné výhody

Ubytování/příspěvek na ubytování
Rozjezd zcela nového projektu
Možnost občasné práce z domova
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Kafetérie
Dovolená více než 5 týdnů
Provize z prodeje
13. plat
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Možnost studijního volna
Vlastní organizace náplně práce

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)