Si študentom, máš ešte prázdniny a chceš si privyrobiť za krátky čas , alebo len potrebuješ troška zmeny ?

Hledaná pozice

Administratívny pracovník, referent, Asistent

Místo práce:

Druh pracovního poměru: práce na dohodu

Termín nástupu: 25.9.2024

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Proaktívny nábor nových klientov do vernostného programu klienta  prostredníctvom tabletovej aplikácie

Kontrola online registrácií na vyšetrenia a merania

Koordinácia klientov na vyšetrenia na mieste (zaradenie do poradia, zoznam záujemcov, šatňové lístky, atď)

Jiné výhody

          všetko ťa zaškolíme

          za prácu budeš patrične odmenený

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: stredoškolské s maturitou
Zaměření, obor: administratíva
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy

Požadovaná praxe

  • Pozice je vhodná pro absolventa

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Slovenský jazyk - Expert (C2)
  • Ostatné znalosti
    • Microsoft Office - Pokročilý

práca na jednu zmenu - 8,5hod.( vrátane prestávky)

Digitálne zručnosti s tabletom

Zodpovedný prístup

Komunikatívnosť

Predošlá skúsenosť s promovaním

Reprezentatívne vystupovanie,