Referent/ka krajského stavebního úřadu - náborový příspěvek 81 000 Kč (Ref. č.: 2000308753)

Administrativní pracovník, referent, Referent, Referent - specialista, vyšší referent

Místo práce: Brno-město

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, úřad místní samosprávy, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Referent/ka krajského stavebního úřadu - náborový příspěvek 81 000 Kč.

Náplň práce:

V rámci Vaší práce budete zajišťovat úkoly v přenesené působnosti kraje na úseku stavebního řádu, zejména:

  • Přezkoumávat rozhodnutí a jiné úkony podřízených správních orgánů
  • Podílet se na vyřizování oznámení, podnětů a stížností
  • Kontrolovat výkon státní správy podřízených stavebních úřadů a provádět vůči nim konzultační a metodickou činnost
  • Podílet se na poskytování informací dle zákona o svobodném přístupu k informacím

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání (zaměření architektura, stavebnictví nebo právo), případně VOŠ v oboru stavebnictví a 1 rok praxe na úseku stavebního řádu ve veřejné správě nebo SŠ vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 1 rok praxe na úseku stavebného řádu ve veřejné správě
  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Znalost příslušné legislativy, zejména stavebního zákona a jeho prováděcích předpisů, správního řádu, zákona o urychlení výstavby strategicky významné infrastruktury, zákona o svobodném přístupu k informacím
  • Dobrá znalost práce s MS Office
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Samostatnost a schopnost týmové práce
  • Pečlivost, zodpovědnost a schopnost pracovat pod tlakem
  • PŘP sk. B výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní státní instituce, práce ve veřejné správě na dobu neurčitou
  • Příjemný kolektiv kolegů
  • Práce na plný úvazek (možnost i zkráceného úvazku)
  • Podpora po celou dobu spolupráce od zkušených kolegů
  • Plat se řídí zákoníkem práce a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě – platová třída 12, tzn. 27 250 Kč – 40 120 Kč (dle Vaší uznatelné praxe)
  • Osobní příplatek 5 000 – 10 000 Kč/měsíc, po zapracování 7 000 – 12 000 Kč (dle Vašich zkušeností)
  • Mimořádné roční odměny 40 000 – 70 000 Kč
  • Náborový příspěvek 81 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené, Sick days
  • Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Benefit Card
  • Zaměstnanecký příspěvek na divadelní představení
  • Firemní mateřskou školku
  • Jazykové kurzy a možnosti dalšího vzdělávání
  • Pružná pracovní doba
  • Kanceláře: Brno (dobrá dostupnost MHD)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Jiné výhody

Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Firemní školka

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou