Kvalitář - specialista / specialistka kvality ve výrobě

Hledaná pozice

Místo práce: Praha 9 (informace o místu práce: Praha)

Mzda: 30000 - 45 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

APT, spol. s r.o.

Navrhujeme, konstruujeme a dodáváme unikátní technická řešení v oblasti technických plynů, automatizace a robotizace v průmyslové výrobě a v oblasti energetického využití vodíku včetně jeho plnění do vodíkových vozidel.

Do našeho týmu hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří nám pomohou kontrolovat technickou kvalitu dílů, polotovarů a výrobků a budou se podílet na provádění nejrůznějších testů a zkoušek spojených s naším oborem.

Více informací o společnosti naleznete na www.apt.cz.

Náplň práce:
• provádění vstupní, průběžné a finální kontroly dílů, polotovarů a výrobků v realizačním procesu, kontrolu prvního kusu a uvolnění procesu výroby
• spolupráce na finálních testech a zkouškách našich zařízení, vyhodnocení jejich výsledků a formulování závěrů
• příprava podkladů pro uvolnění výrobků na základě výsledků kontrol a zkoušek
• spolupráce na řešení interních a zákaznických reklamací zajistíte efektivní nápravná opatření a uvedete je do praxe
• zpracování záznamů o neshodách a spolupráce při řešení případných reklamací
• udržování a rozvoj stávajícího systému kontroly kvality, zajištění souladu našich výrobků s rostoucími nároky na jejich kvalitu a bezpečnost
• provádění evidence měřidel, kalibrů a kontrolních přístrojů a zajištění externí kalibrace
• pravidelný report a údržba aktuálních údajů v informačním systému

• zajímavé různorodé projekty, kvůli kterým budete rádi ráno vstávat z postele
• možnost podílet se na růstu firmy
• odpočinek a zdraví je základ. Proto budete mít 5 dnů volna k řádné dovolené navíc
• příspěvek na stravování a příspěvek na penzijní připojištění
• liberální a tvůrčí atmosféru ve stabilním oboru
• možnost individuální úpravy pracovní doby
• vážíme si dlouhodobé spolupráce, a proto uplatňujeme odměny za výsluhu let
• iniciativa a výborné výsledky jsou oceňovány osobní odměnou
• a samozřejmě dostanete také počítač, pomůcky a vybavení, které potřebujete k práci
• zvyšování kvalifikace formou vhodných školení a certifikací
• pohodlné parkování přímo v areálu společnosti

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kariera@apt.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 606 416 395.

Požadavky na zaměstnance

• min. SŠ vzdělání technického směru - vhodné i pro absolventy bez praxe
• velmi dobrou znalost a schopnost číst výkresovou dokumentaci
• zájem a orientaci na technickou kvalitu a dodržování postupů
• chápaní významu bezpečnosti a ochrany zdraví v realizačních i provozních procesech
• komunikační a organizační dovednosti, týmového ducha

Výhodou:
• znalosti v oblasti podnikové metrologie