Technik servisního centra

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Mzda: 33000 - 37000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

diagnostika desek plošných spojů pomocí multimetru a osciloskopu
opravy a testování desek plošných spojů u notebooků
pájení SMD a THT komponentů
vedení systémové dokumentace spojené s procesem oprav
pravidelná inventarizace materiálu
spolupráce s operátory

Jiné výhody

flexibilní začátek pracovní doby v čase od 6:00 do 7:15
hrubá mzda 32 500 - 36 000 Kč
přátelský kolektiv
firemní dětská skupinka (děti od 1 do 7 let) přímo na pracovišti za zvýhodněnou cenu 2000 Kč/měsíčně
plnohodnotná posilovna na pracovišti, kam lze vzít i členy rodiny za 200 Kč/měsíčně
zdarma kurzy jógy na pracovišti
týmové sedánky a celofiremní teambuildingy
25 dní dovolené, 1 sick day a další až 3 dny dovolené ročně navíc za odpracované roky
měsíční příspěvek 300 Kč na benefitní kartu, kterou lze využit na relaxaci, sport, v lékárně, v kině a knihkupectví
stravenkový paušál - za každou odpracovanou směnu získáš 66 Kč do mzdy
obědy a snídaně v kantýně
kurzy angličtiny na pracovišti
k narozeninám 500 Kč příspěvek na benefitní kartu
oceňování nejlepších zaměstnanců měsíce, kvartálu a roku
bonus za doporučení až 15.000 Kč

Požadavky na zaměstnance

vzdělání v oboru elektro
zkušenosti s opravami a diagnostikami elektronických zařízení
výhodou zkušenosti s opravami a diagnostikami desek plošných spojů
manuální zručnost a pečlivost
dobrou orientaci v elektrotechnických schématech a komponentech
aktivní zájem o PC a jeho komponenty