SAP IS-U consultant

Hledaná pozice

IT konzultant, ABAP programátor

Místo práce:

Druh pracovního poměru: plný úväzok, skrátený úväzok

Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pridaj sa k Natuvionu a prispej aj ty k digitálnej budúcnosti! Náš tím hľadá posilu – SAP konzultanta na migračné, transformačné, implementačné a prevádzkové projekty.
Natuvion patrí k expertom v oblasti SAP S/4HANA transformácii. Je súčasťou expertnej skupiny SAP S/4HANA Selective Data Transition (SDT) Engagement Community, ktorú v r. 2018 vytvorila spoločnosť SAP. Cieľom tejto skupiny je zabezpečiť svojim zákazníkom osvedčený a spoľahlivý prístup k migrácii na SAP S/4HANA. Natuvion je jedným zo štyroch globálnych SAP partnerov, ktorý bol vybraný na definovanie best practices v oblasti SDT.

Do našej bratislavskej / košickej/ zvolenskej pobočky / remote hľadáme šikovného kolegu, ktorého náplňou práce bude:

• Participácia na medzinárodných SAP projektoch
• Poradenstvo našim zákazníkom pri koncepcii a implementácii inovatívnych IT riešení v oblasti energetiky
• Tímová spolupráca na projektoch ako: digitalizácia, štandardizácia, optimalizácia zložitých procesov a zavádzanie nových digitálnych platforiem (napr. SAP alebo Powercloud) u popredných dodávateľov energií
• Analýza a implementácia transformačných / migračných nastavení
• Tvorba detailného konceptu, ako aj kontrola a koordinácia ich implementácie
• Analýza a ďalší vývoj procesov pre dodávateľov energií
• Koordinácia požiadaviek zákazníka a koordinácia všetkých potrebných činností
• Realizácia zákazníckych workshopov a školení
• Podieľanie sa na celom životnom cykle projektov

- príležitosť pre kariérny rozvoj v medzinárodnej spoločnosti
- plochá organizačná štruktúra, krátke komunikačné kanály, open door policy
- výber smartfónu a notebooku podľa preferencie (+ paušál)
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier).
- 3 dni dovolenky navyše pre zamestnancov v pracovnom pomere dlhšom ako 1 rok
- plne hradená multisport karta
- flexibilná pracovná doba
- nápoje a občerstvenie na pracovisku
- možnosť využitia home-office
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- finančný príspevok na podporu ekologickej mobility (bicykel / e-bicykel / e-kolobežka)
- finančný príspevok pri narodení dieťaťa & svadbe
- referal program - finančná odmena za odporučenie zamestnanca
- firemné zľavy - prístup ku Corporate Benefits Platform (zľavy na produkty a služby od viac ako 800 poskytovateľov)
- vzdelávanie a odborná príprava prostredníctvom pravidelných školení, workshopov a firemných meetingov
- zaujimavé SAP projekty a profesionálny tím kolegov

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: stredoškolské s maturitou
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
    • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• skúsenosť so SAP S/4HANA vítaná, ale nie nutná
• základy ABAP výhodou
• výborné komunikačné schopnosti v anglickom / nemeckom jazyku
• znalosti a skúsenosti s minimálne 1 SAP Utilities modulom ako napr.: FICA, BI/IN, DM, IDE(X), EDM, MD, CS