Vedoucí Marketingového oddělení

Hledaná pozice

Marketingový manažer

Místo práce:

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Termín nástupu: ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Považuješ se za samostatného a kreativního člověka? Znáš trendy sociálních sítí? Dokážeš vytvořit poutavý obsah pro naše sociální sítě a média? Jsi schopný zaujmout klienta a tím zvýšit podvědomí firmy? Dokážeš vytvářet marketingové strategie a zanalyzovat tržní data?

Tvou náplní práce bude:

  • sbírání dat z trhu a jeho analýza
  • propagace našich služeb směrem ke klientům
  • plánování a příprava propagačních kampaní
  • aktualizace webových stránek, které zaujmou zákazníka
  • příprava a distribuce propagačních materiálů
  • příprava poutavých emailů s cílem zvýšit povědomí firmy
  • pravidelné aktualizování informačních a propagačních matriálů

​Nabízíme ti stabilní pracovní prostředí, ve kterém máš ty i tví kolegové možnost profesního růstu v příjemném pracovním kolektivu v krásném prostředí v centru Hranic, s možností ubytování a velmi průhledným systémem odměňování. Pokud máš otázky a nějakou výhodu jsme zapomněli, neváhej se nás zeptat a rádi ti to zodpovíme. ​

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Český jazyk - Expert (C2)
    • Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)
  • Ostatní znalosti
    • Microsoft Word - Pokročilý
    • Microsoft Excel - Pokročilý
    • Microsoft PowerPoint - Pokročilý
    • Canva - Pokročilý
    • Instagram - Expert
    • Facebook - Expert
    • TikTok - Expert
    • LinkedIn - Expert
    • Windows Movie Maker - Pokročilý

Řidičský průkaz
B

Našim cílem je, aby tě práce bavila a dělal jsi ji rád, aby se díky tvé práci o naší firmě vědělo a zákazníci se k nám vraceli.