Senior RD Specialist (Electro Engineering) (Ref. č.: 2000301526)

Hledaná pozice

Elektrotechnický inženýr

Místo práce: Jihlava

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost působící v elektro výrobě a obchodě, hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior R&D Specialist.

Náplň práce:

  • Řízení a koordinace výzkumu a vývoje (R&D) v oblasti elektro techniky
  • Vývoj a výroba měřících nástrojů pro testování vyrobených kabelů a kabelových svazků
  • Posuzování a návrhy nových možností výroby a technických řešení
  • Spolupráce s týmem na návrhu a implementaci inovací ve výrobě
  • Zajištění, že všechny projekty jsou dokončeny včas a v souladu s požadavky na kvalitu
  • Občasné výjezdy na jednání ke klientům a účast na veletrzích (cca 1x za měsíc)

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru elektro inženýrství
  • Minimálně 5 let praxe v oblasti elektro inženýrství, ideálně se zaměřením na R&D
  • Vyhlášku §50
  • Znalosti měřících nástrojů pro testování v oblasti elektro
  • Pokročilou znalost elektro technických principů a postupů
  • Zkušenosti s CAD softwary a nástroji pro návrh elektrických obvodů a elektro svazků
  • Znalost měřicích technologií a metod testování kabelů a kabelových svazků
  • Znalost Aj na komunikativní úrovni (čtení tech. dokumentace, jednání se zah. klienty)
  • ŘP sk. B
  • Další odborné certifikace v oblasti elektro techniky – výhodou
  • Zkušenosti s vývojem a výrobou měřících nástrojů pro testování elektro produktů – výhodou
  • Schopnost analyzovat technické problémy a navrhovat řešení
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost přijímat nové výzvy a adaptovat se na změny

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní a rostoucí české společnosti s 29letou tradicí v oboru
  • Platové ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • Koncoroční bonus až 15 % z ročního příjmu (dle hosp. výsledku společnosti)
  • Dovolenou 5 týdnů
  • Klouzavou pracovní dobu
  • Firemní mobil, notebook
  • Možnost využití závodního stravování nebo stravenky
  • Podporu od společnosti v os. rozvoji (vzdělávání)
  • Možnost práce na homeoffice – dle domluvy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Jiné výhody

Závodní stravování
Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Občerstvení na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: vysokoškolské II. stupně

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)