Účetní v AK / případně Office Manager se znalostí účetnictví

Místo práce: Národní, Praha 1 (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PLICKA PARTNERS, advokátní kancelář, s.r.o.

Do advokátní kanceláře přijmeme kolegyni nebo kolegu na pozici ÚČETNÍ zahrnující i asistentskou a administrativní pozici s možností profesního růstu, případně se mohou hlásit uchazeči i na pozici Office Manager, pokud tuto pozici vykonávali v advokátní kanceláři po dobu alespoň jednoho roku a pokud mají zkušenosti s účtováním (včetně mzdového účetnictví).

Tato pozice je vhodná pro ty z Vás, kteří chtějí mít hlavní náplň své práce účetní a mzdovou agendu, ale současně chtějí dělat i různorodou práci a být členem přátelského pracovního kolektivu.

Úvodem něco o nás. Našim českým i zahraničním klientům poskytujeme komplexní právní služby ve všech oblastech práva, a to včetně práva trestního, daňového a poradenství v oblasti udržitelnosti. Každoročně jsme za naši práci oceňováni mj. i v rámci prestižního firemního žebříčku Právnická firma roku.
Rovněž jsme založili a vedeme neziskovou organizaci Hlas zvířat, v rámci které denně řešíme případy týrání zvířat a ochrany životního prostředí.

Aktuálně hledáme vhodnou kandidátku nebo kandidáta na zajištění plynulého chodu kanceláře a administrativní podpory včetně právě znalosti účetnictví a mzdové agendy, a to jak pro PLICKA & PARTNERS, tak pro Hlas zvířat, případně pro další naše projekty.

Pokud byste rádi pracovali v krásných zrekonstruovaných kancelářích na Praze 1 a byli součástí týmu s vysokými morálními a etickými zásadami s důrazem na udržitelnost, neváhejte se nám ozvat. V rámci našeho týmu a projektů můžete pomáhat tam, kde je to třeba.

Více informací o společnosti naleznete na www.plickapartners.cz.

Náplň práce:
• vedení a zpracování účetnictví
• mzdová agenda
• cestovní příkazy, správa pokladny
• vystavování faktur (v systému Praetor) a jejich propojení s účetním systémem
• příjem faktur a zadávání plateb do banky (ke schválení ze strany jednatele)
• zajištění plynulého chodu kanceláře (včetně objednávek kancelářských potřeb, komunikace s dodavateli kanceláře)
• vedení spisové agendy a zadávaní lhůt
• správa datové schránky a fyzické pošty
• telefonická a písemná komunikace s klienty a orgány veřejné správy pochůzky
• zajišťování chodu recepce a uvádění návštěv
• administrativní podpora týmu právníků
• podpora HR oddělení
• organizace teambuildingů a různých projektů a eventů apod.

Jiné výhody

• práci na HPP - pracovní doba Po-Pá - 8 hod./denně
• příjemný pracovní kolektiv a moderní klimatizované kanceláře
• pravidelné neformální firemní akce (každoroční teambuilding na horách, navštěvujeme únikovky, sportujeme, nebo si po práci zajdeme na společnou večeři)
• Multisport kartu (po zkušební době)
• firemní notebook a telefon
• kávu a ovoce na pracovišti zdarma
• sick days (po zkušební době)
• spolupráci na mediálních kauzách a na kauzách spolku Hlas zvířat apod.

Nadstandardní odměna v závislosti na zkušenostech, výkonech a vzájemné spokojenosti.

Místo práce: Národní, Praha 1

Termín nástupu: dle domluvy

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis v českém jazyce s aktuální fotografií, vč. motivačního dopisu, kde uvedete, proč byste chtěli spolupracovat právě s námi.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: info@plickapartners.cz

Požadavky na zaměstnance

• min. SŠ vzdělání
• praxe jako účetní či mzdová účetní po dobu alespoň dvou let
• znalost pracovněprávních předpisů a mzdové legislativy
• praxe na administrativní pozici či jako office/back office manager v advokátní kanceláři
• pečlivost, samostatnost, schopnost time managementu a organizace práce
• výbornou znalost práce na PC (vč. MS Office)
• proaktivní jednání, zodpovědnost, spolehlivost a loajalitu