Inspektor kvality - nástup ihned

Hledaná pozice

Místo práce: Karviná (informace o místu práce: Karviná)

Mzda: 29000 - 33000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pravidelné provádění inspekčních kontrol produktů a procesů v souladu s předepsanými postupy a standardy společnosti
Identifikace a dokumentace vadných výrobků
Práce v týmu při řešení zjištěných nedostatků a implementace nápravných opatření
Zajištění dodržování jakostních a bezpečnostních standardů během výrobního procesu

Jiné výhody

Práci na plný úvazek ve stabilní společnosti
Práci v třísměnném provozu
Výkonnostní bonus
Osobní příplatek po zkušební době
Docházkový bonus 1700 kč
Příplatek za noční práci, o víkendech, v den svátku a za práci přesčas
Příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

Analytické a logické myšlení
Spolehlivost a zodpovědnost
Schopnost pracovat v týmu, komunikativnost
Ochota pracovat v třísměnném provozu
Předchozí zkušenosti v oblasti kontroly kvality výhodou (není podmínkou)
Ochotu učit se novým věcem

Inzerující společnost

Logo DeLu WORK s.r.o., IČO 09686819

DeLu WORK s.r.o., IČO: 09686819

Smetanova 1912/5, 737 01 Český Těšín - Český Těšín