HR manažer/ka

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Mzda: 60000 - 70000 Kč/měsíc

Požadavky na zaměstnance

Pro stabilní a prosperující firmu, hledáme HR manažera/ku. Máš zkušenosti se strategickým plánováním a implementací HR procesů? Chceš se rozvíjet na poli HR? Využij příležitost posunout se ve své kariéře a staň se součástí vedení výrobní společnosti!

náplň práce
* zajištění chodu HR oddělení a mzdové účtárny
* tvorba strategického HR plánu
* nastavení HR procesů a standardů
* nábor nových kolegů
* hodnocení zaměstnanců, procesy vzdělávání a rozvoje zaměstnanců
* zajištění benefitů pro zaměstnance
* personální reporting pro vedoucí pracovníky společnosti
* partnerství a poradenství pro zaměstnance, celkový dohled nad dodržováním zákoníku práce a schválených personálních procesů a standardů
* aktivní vytváření firemní kultury společnosti a budování naší značky a image na trhu práce
* starost o zaměstnance na našich pobočkách, budeš na naše pobočky docházet (Praha, Plzeň)

co vám nabídneme
* plný úvazek
* potenciál profesního růstu
* zázemí stabilní české firmy ve stavebním oboru
* flexibilní pracovní doba
* služební auto, notebook a mobilní telefon
* prémie a odměny
* 5 týdnů dovolené
* stravenkový paušál
* sleva na služby a výrobky naší firmy

co od vás očekáváme
* zkušeností v oblasti HR s implementací HR procesů, strategickým plánováním (např. tvorba směrnic, změna benefitního systému, zavedení mzdového a docházkového systému)
* schopnost pracovat samostatně a v týmu
* znalost právních předpisů pracovního práva
* přátelský a profesionální přístup k zaměstnancům a kolegům
* flexibilitu, spolehlivost a zodpovědnost
* aktivní řidič, řidičský průkaz sk. B

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis. Jakmile jej prostuduji, budu Vás kontaktovat a vše společně probereme.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.
Budu se na Vás těšit
Kristýna Karásková

Inzerující společnost

Randstad HR Solutions s.r.o., IČO: 08025851

Jungmannova 26/15, 110 00 Praha - Nové Město