Konstruktér/ka junior (45 - 50.000 KČ)

Hledaná pozice

Místo práce: Plzeňský kraj

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Práce s CAD softwarem na vytváření a aktualizaci výkresů
* Podílení se na testování a ověřování nových konstrukčních řešení
* Spolupráce s ostatními členy týmu a zapojení do komunikačního procesu

Pokud máte vášeň pro inovace, rádi se vzděláváte a jste připraveni převzít výzvy v dynamickém prostředí, pak hledáme právě vás! Úspěšná výrobní společnost s dlouholetou tradicí příjme šikovného kolegu na pozici KONSTRUKTÉR/KA JUNIOR (45 - 50.000 KČ)

* Stabilní mzdu a další benefity
* Zaškolení
* 5 týdnů dovolené
* Flexibilní pracovní dobu
* Jazykové kurzy
* Dotované stravování
* Nástup ihned nebo po dohodě
* Pozice je vhodná i pro absolventa
* Lokalita: Plzeň

Požadavky na zaměstnance

* SŠ/VŠ vzdělání technického oboru (strojírenství, elektro konstrukce)
* Schopnost práce s CAD softwarem - Inventor velkou výhodou
* Orientace ve výkresové dokumentaci
* Pokud jste se setkal/setkala s trakčními motory bude to pro Vás velkým benefitem - pokud ne, na vše budete zaškolen/a
* Schopnost komunikace v anglickém jazyce
* Analytické myšlení
* Komunikativnost a schopnost pracovat v týmu

Inzerující společnost

Advantage Consulting, s.r.o. - Brno, IČO: 26289822

Orlí 708/36, 602 00 Brno - Brno-město