Projektový inženýr v sériové výrobě

Hledaná pozice

Místo práce: Stod (informace o místu práce: Stod)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedení a koordinace úkolů, které povedou k realizaci změn v sériové výrobě (validační testy, analýza rizik, prototypy, hodnocení dodavatelů)
Vedení a koordinace inženýrských pracovních postupů a dokumentů pro zákazníka
Technický odhad pro pořízení a vývoj projektů pro termostaty a ventily
Práce v týmu inženýrů, konstruktérů, plánovačů
Podpora prvotního uvolnění vzorku pro zákazníka

Jiné výhody

Týden dovolené navíc
Flexibilní pracovní doba
Příspěvek na dojíždění
13. mzda
Příspěvek na penzijní připojištění
Závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele
Cafeterie
Vzdělávání kurzy, školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadavky na zaměstnance

Chcete pracovat pro společnost, která nabízí dlouhodobé působení, loajální přístup a vstřícné jednání?
Máte zkušenosti z oblasti sériové výroby a porozhlížíte se po nové pracovní příležitosti?
V tom případě neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

Zkušenost z pozice technologa/projektového inženýra/industrial inženýra
Anglický jazyk na komunikativní úrovni, německý jazyk výhodou
Zkušenosti s vedením a koordinací komplexních projektů
Strojírenské vzdělání (znalost termodynamiky)

Inzerující společnost

ManpowerGroup s.r.o., IČO: 41194659

Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha - Nové Město