Obchodně-technický zástupce

Místo práce: Karlovy Vary (informace o místu práce: Karlovy Vary)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Poskytování servisu stávajícím klientům
Hledání nových zákazníků v regionu Libereckého a Karlovarského kraje
Plnění různorodých úkolů
Komunikace s dalšími odděleními, především oddělení technologie
Telefonická a emailová komunikace
Účast na poradách a jednáních

Jiné výhody

Adekvátní platové ohodnocení s motivační provizní složkou
Férové jednání
Přátelské prostředí malého týmu
Služební vozidlo (i na osobní účely)
Telefon a notebook
Pružná pracovní doba
Možnost práce z domu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadavky na zaměstnance

Pro předního výrobce nátěrových systémů hledám kandidáta/tku, který/á se chce podílet na obchodní strategii společnosti a rozvíjet tak rodinu spokojených zákazníků této společnosti.
Máte v sobě obchodní drive a hledáte dlouhodobé partnerství? Ozvěte se, ráda s vámi proberu všechny detaily.

SŠ/VŠ vzdělání v oboru (ideálně chemicko-technologické)
Přímá zkušenost s pozicí Obchodního zástupce
Samostatnost, pečlivost, spolehlivost
Reprezentativní vystupování
Vstřícné jednání s našimi partnery
Schopnost rozpoznat prioritu při plnění úkolů
Velmi dobré komunikační dovednosti
Uživatelská znalost práce na PC, MS Excel, Word
Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

ManpowerGroup s.r.o., IČO: 41194659

Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha - Nové Město