Junior účetní a asistent - Říčany (doprava zajištěna)

Hledaná pozice

Místo práce: Praha

Mzda: 35000 - 40000 Kč/měsíc

Požadavky na zaměstnance

Pro americkou společnost obsazujeme zajímavou pozici v oblasti účetnictví a administrativy - Junior účetní a asistent. Pozice je vhodná pro kandidáty s ekonomickým vzděláním nebo předchozí praxí z pozice fakturant, pomocný/á účetní. Uvítáme i absolventy

► Náplň práce:

* provádět účetní úkony v souladu s mezinárodními a českými účetními standardy

* spolupracovat na externích a interních auditech

* zpracovávat data, hlášení, reporty a zprávy v požadovaném termínu

* zpracovávat odběratelské a dodavatelské faktury dle současných standardů

* správa dat o zákaznících a dodavatelích do systému IFS

* zajišťování občerstvení pro návštěvy

* zajišťování taxi, catering, hotely pro návštěvy

* zpracovávání vyúčtování služebních cest a drobných výdajů

* pomoc s registrací a správou stálých aktiv

* komunikace s odběrateli a dodavateli (ohledně faktur, zápočtů apod.)

* analýzy a rekonciliace závazků a pohledávek

* přesné vedení evidence a zakládání dokumentů a smluv

* párování transakcí na svěřených účtech a jejich rekonciliace

* pomoc při zadávání dat v rámci roční inventury skladových zásob

* reportování statistických výkazů do ČSU

► Budete potřebovat:

* min SŠ ekonomického zaměření

* znalost MS Office (především Excel)

* znalost anglického jazyka (min. B1)

* schopnost rychle se učit

* odpovědnost, spolehlivost, flexibilita

* praxe v oboru výhodou

► Vaše odměna:

* zázemí stabilní zahraniční společnosti

* firemní svozová doprava ze stanice metra Roztyly

* odborný růst

* perspektivní obor, uplatnění získaných zkušeností

* práci v příjemném pracovním kolektivu

* týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)

* karta MultiSport Benefit

* závodní stravování

* možnost pracovního úvazku na 30 hodin týdně

* pohyblivá pracovní doba

Inzerující společnost

ProfesKontakt, s.r.o., IČO: 49689207

Dělnická 213/12, 170 00 Praha 7