Finanční účetní

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Mzda: 52 000–58 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro interní účetnictví nadnárodní obchodní společnosti hledáme motivované uchazeče/ky na pozici účetní, kterým nevadí rutinné činnost. Máte pár let praxi s účtováním faktur a rádi byste si své zkušenosti rozšířili o novou agendu? Rádi se o Vás dovíme! Co Vás na této pozici čeká? * Účtování dodavatelských a odběratelských faktur - hlavní agenda. * Spolupráce na měsíčních závěrkách a auditech. * Práce v systému SAP. * Inventarizace účtů. * Zástup kolegů v dalších oblastech účetnictví. Jak si Vás představujeme? * Ekonomické vzdělání. * Znalost českých účetních standardů. * Praxe 2-4 roky v zahraniční korporátní společnosti. * Znalost Excelu, zejména kontingenčních tabulek. * AJ na komunikativní úrovni - zejména pro písemnou komunikaci. * Schopnost pružně reagovat na změny a ochotu převzít agendu jiného člena týmu, je-li třeba. NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT? * Flexibilní pracovní dobu. * Možnost občasné práce z domova. * Příspěvek na stravování. * 5 Sick days. * 5 týdnů dovolené za rok. * Stabilní zázemí úspěšné mezinárodní společnosti. * Kafeterie a příspěvek na penzijní pojištění po roce spolupráce. JEDNÁ SE O ZÁSTUP ZA MD/RD PO DOBU 3 LET, POKRAČOVÁNÍ SPOLUPRÁCE DLE AKTUÁLNÍ SITUACE.

Inzerující společnost

HR Direct s.r.o., IČO: 27620611

Čechova 407, 294 01 Bakov nad Jizerou - Bakov nad Jizerou

Kontakt
Markéta Kloučková