Specialista pro podporu prodeje a projektovou správu

Hledaná pozice

Místo práce: Rousínov (informace o místu práce: Rousínov)

Mzda: 25 000–30 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Podpora on-line prodeje: Zapojení do prodejních aktivit, včetně komunikace se zákazníky a řešení jejich dotazů. - Kompletní správa online prodeje: Obsahové naplnění e-shopu, zajištění jeho efektivního chodu, aktualizace obsahu, správa produktových stránek a sledování vývoje prodeje. - Projektová správa výrobních procesů firmy: Koordinace a sledování průběhu projektů od počátečního plánování až po jejich dokončení, zahrnující komunikaci s interním týmem a externími partnery. - Administrativní podpora: Zpracování dokumentace a informací, řízení výrobních projektů, komunikace s dodavateli a zákazníky.

- Možnost účastnit se rozvoje nového e-shopu a projektů firmy. - Inspirativní pracovní prostředí a přátelský kolektiv. - Možnost profesního růstu a rozvoje dovedností. - Pozitivní přístup k zaměstnancům - Do požadované pozice zapracujeme, stačí otevřená mysl a ochota se učit novým věcem

Požadavky na zaměstnance

- Schopnost organizovat a řídit projekty od začátku do konce. - Vynikající komunikační schopnosti a schopnost pracovat v týmu. - Znalost práce s počítačem a programů MS Office. - Zkušenosti s podporou prodeje a správou e-shopu výhodou. - Alespoň pasivní znalost AJ výhodou

Inzerující společnost

Vespera design s.r.o., IČO: 27742229

Na Dědině 6, 664 61 Rebešovice - Rebešovice

Kontakt
Robert Hybský

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Zájem o předčasný důchod prudce klesl. Chystá se další zpřísnění

Ačkoliv přísnější pravidla pro odchod do předčasného důchodu platí už od loňského října,...více

Přidáme vám na spoření, ať máte v důchodu víc. Proč zaměstnanci nemají zájem?

Na nabídky zaměstnavatelů, kteří poskytují příspěvek na penzijní spoření, řada lidí nereaguje....více

Důchodová reforma má zelenou. Dvanáct změn, které schválila vláda

Věk odchodu do důchodu se zvýší. Růst penzí zpomalí, ale stoupne minimální důchod. Manželé...více