Projektový manažér pre energetiku

Elektrotechnický inžinier, Elektrotechnik, Energetik, Inžinier údržby

Místo práce:

Druh pracovního poměru: plný úväzok

Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Spoločnosť ESM-YZAMER, energetické služby a monitoring s.r.o., hľadá technického manažéra v oblasti energetiky, TZB automatizácie, merania a regulácie, ktorý bude zodpovedný za realizáciu a odovzdanie zákazky a bude schopný viesť svoj pracovný tím.
Ako technický manažér musí vedieť prekonávať prekážky nielen v technickej oblasti ale aj v oblasti komunikácie so zákazníkom. Mal by byť vytrvalý, mať silnú vôľu, dosahovať výsledky, byť čestný a byť tímovým hráčom.
Jeho úlohou bude komunikovať so zákazníkmi a dodávateľmi, dôležitá bude tiež komunikácia s konateľom spoločnosti, ktorému bude odovzdávať informácie o zrealizovaných úkonoch. Nemenej dôležitá bude komunikácia s pracovným tímom, ktorému bude zadávať úlohy.
Táto práca vyžaduje dostatočné skúsenosti na poli energetiky ,TZB, schopnosť navrhnúť technické riešenia pre zákazníka, znalosť rôznych druhov zariadení a ich zapojenie a tiež schopnosť robiť rozpočty a časové plány.

Jiné výhody

- Flexibilný pracovný čas,
- Možnosť odborného a finančného rastu,
- Zaujímavá a rozmanitá práca,
- Participácia na rôznorodých a ambicióznych projektoch.

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: stredoškolské s maturitou
Zaměření, obor: Elektrotechnické, Energetika,TZB
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa

Znalosti

  • Ostatné znalosti
    • AutoCAD - Pokročilý
    • Microsoft Excel - Pokročilý
    • Microsoft Outlook - Pokročilý
    • Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz
B

Požadovaná praxe
3 let
Obor: projeketový manažer v oblasti energetiky ,TZB ,

- znalosť anglického jazyka vítaná,
- odborná spôsobilosť podľa Vyhlášky č. 508/2009,
- vzdelanie so zameraním na automatizáciu, elektroniku a energetiku,
- odhodlanie vykonávať svoju profesiu,
- aktívne sa vzdelávať a zdokonaľovať,
- prispievať k rastu spoločnosti.
-samostatnosť pri riešení úloh
- príjemné vystupovanie voči klientom