Business Development Manager

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste zkušený Business Development manažer? Máte praxi z oblasti packaging? Posouvá Vás vlastní přínos pro rozvoj obchodní činnosti společnosti? Přicházíte neustále s novými podněty ke zlepšení?

NYNÍ je tu ideální výzva pro kandidáty, kteří sledují inovace a nejnovější trendy v jednotlivých odvětvích, aby dokázali zajistit tu nejlepší zákaznickou zkušenost. Společnost, působící v oblasti obalového mazteriálu, hledá iniciativního profesionála pro rozvoj a zajistění obchodu.

Na klíčové pozici BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER bude Vašim cílem:

rozvoj nových obchodních příležitostí
iniciace kontaktu s potenciálními zákazníky
zajištění budoucího obchodu u stávajících i nových zákazníků
nastavení strategie pro top zákazníky, zajištění nejlepší návratnosti investic
maximalizace ziskovosti a efektivity
monitoring obchodní příležitostí
pravidelná setkání se zákazníky, představení nových konceptů, podpora prodeje
kontrola a vyhodnocení prodeje
zajištění, aby vše bylo v souladu s očekáváním zákazníka
vyjednání smluvních podmínek se zákazníky a komunikace se zúčastněnými stranami
zisk užitečných informací od zákazníků a konkurence
návštěvy a prezentace komplexních služeb potenciálním zákazníkům
účast na výstavách a konferencích
podíl na procesech a zásadách na podporu celkového podnikání
sledování stavu návrhů a informování pomocí firemního nástroje CRM
spolupráce s cenovým oddělením na tvorbě finálních návrhů
podpora projektového oddělení při zajišťování realizace projektů podle dohody
kompletní řízení prodejního procesu
příprava a realizaceprodejních smluv
spolupráce s oddělením výzkumu a vývoje při koordinaci inovací
podporovat iniciativy v oblasti vývoje produktů a vzorkování na základě požadavků jednotlivých zákazníků
spolupráce s marketingem na přípravě prezentací
udržování všech rozpočtů na cesty a výdaje, minimalizace zbytečných výdajů

Jiné výhody

- 5 týdnů dovolené
- Roční finanční bonus
- Automobil
- Stavenkový paušál (stravenky v hodnotě 115 Kč)
- Flexibilní pracovní doba
- Multisport karta
- Telefon a notebook

Požadavky na zaměstnance

- alespoň 2 roky praxe na pozici BDM s prokazatelnými výsledky
- zkušenost ze společnosti pohybující se v oblasti packagingu
- profesionální úroveň angličtiny
- orientace na výsledek a naplnění vytyčení cílů
- výborné prezentační schopnosti, obchodní duch
- praxe s tvorbou obchodních strategií a cílů
- schopnost analýzy, kritického vyhodnocování
- orientace na zlepšení, inovaci, kreativní myšlení
- iniciativa při monitoringu trhu, vyhledávání nových příležitostí
- odolnost vůči stresu
- řidičský průkaz sk.B
- analytické schopnosti

Inzerující společnost

Grafton Recruitment s.r.o., IČO: 62583344

Na Poříčí 1079/3a, 110 00 Praha - Nové Město