Inženýr automatizace projektů

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Mzda: 75000 - 80000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste technicky zdatný a máte praxi s automatizací projektů, ideálně na mezinárodní úrovni? Dokážete specifikovat výrobní linky pro nové projekty?

Hledáme právě Vás!

Na pozici INŽENÝR AZTOMATIZACE PROJEKTŮ budete komplexně řídit a koordinovat vývoj těchto linek, spolupracovat s dodavateli, projektovým oddělením a zákazníky po celém světě. Vaše zodpovědost bude sestávat z pěti hlaních pilířů:

1. Specifikace výrobních linek:
- spolupráce s projektovým oddělením a zákazníky na stanovení technických požadavků na výrobní linky a určení investic v souladu s projektem a očekáváním zákazníka
- definování technických specifikací výrobní linky
- analýza a identifikace požadované technologie a zařízení pro výrobu nových výrobků
2. Spolupráce s dodavateli:
- výběr dodavatelů, komunikace a jednání s dodavateli výrobních linek v rámci EU
- stanovení ceny technologie, definice klíčových parametrů linky, zajištění termínů, kvality a nákladů
- zajištění převzetí linky dodavatelem a předání linky do standardního provozu
- sledování výrobního procesu a dodržování technických specifikací
3. Komunikace se zákazníkem:
- aktivní komunikace se zákazníky ohledně technických specifikací výrobních linek
- poskytování technického poradenství a řešení jejich dotazů
- zajištění spokojenosti zákazníka po technické stránce projektu
4. Spolupráce při tvorbě cen výrobků:
- spolupráce s týmem pro tvorbu cen výrobků
- poskytování technických informací pro kalkulaci nákladů a cenové strategie
- pomoc při optimalizaci výrobních nákladů a udržování konkurenceschopnosti výrobků
5. Mezinárodní spolupráce:
- odpovědnost za řízení projektů v České republice a ve Švýcarsku
- zajištění dodržování standardů a norem pro oba trhy

Jiné výhody

- 5 týdnů dovolené
- Stravenky v hodnotě 115 Kč
- Flexibilní pracovní doba
- Multisport karta
- Bonusy na kvartální bázi
- Telefon a notebook k osobnímu užití

Požadavky na zaměstnance

- středoškolské vzdělání v oboru průmyslové automatizace, strojírenství nebo příbuzném oboru
- zkušenosti s vývojem specifikací výrobních linek a průmyslovou automatizací
- schopnost jednat s dodavateli a zákazníky, komunikovat a prezentovat v českém a anglickém jazyce
- výborné organizační schopnosti a schopnost pracovat v týmu
- schopnost samostatné práce a řešení problémů
- znalost MS Windows, MS Office, CAD, P LC software a dalších technických nástrojů

Inzerující společnost

Grafton Recruitment s.r.o., IČO: 62583344

Na Poříčí 1079/3a, 110 00 Praha - Nové Město