Operátor výroby - nástup do interného stavu - jednoduchá práca vo výrobe - 12 hod - mdza od 1200,- Eur brutto

Predavač, Robotník, Upratovačka, Kontrolór kvality, Operátor výroby

Místo práce:

Druh pracovního poměru: plný úväzok, skrátený úväzok, práce na dohodu

Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vašou pracovnou náplňou bude: výroba snímacích senzorov pre automobilový priemysel, balenie a označovanie hotového tovaru, vykonávanie kontroly, vypĺňanie požadovanej dokumentácie- obsluha automatizovaných strojov na výrobu senzorov: laminovanie, rezanie fólií, napájanie káblových zväzkov

- kontrola výrobného procesu
- balenie a označovanie hotových výrobkov
- vizuálna kontrola každého výrobku
- zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku
- práca na 12 hod. pracovný režim
- striedavá práca v bunkách v stoji a v sede (nie pásová výroba)

Jiné výhody

- finančný príspevok na stravovanie
- 50% PRÍSPEVOK na DOPRAVU
- možnosť výberu zmien (piatok, sobota, nedeľa)
- klimatizované, ČISTÉ prostredie
- práca v stabilnej spoločnosti, v priateľskom prostredí

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: stredoškolské bez maturity
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa

Požadovaná praxe

  • Pozice je vhodná pro absolventa

- manuálna zručnosť
- presnosť
- jemná motorika
- cit pre detail
- flexibilita
- prax nie je podmienkou
- ochota pracovať na zmeny a dochádzať do Priemyselného parku Veľká Ida

Inzerující společnost

Manuvia, a. s.

Stručná charakteristika společnosti
Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Hlavní oblast působení společnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zaměstnanců
1000 a viac zamestnancov

Informace o náboru
V prípade záujmu zašlite Váš životopis mailom na adresu: eva.plichtova@manuvia.com.
Uchádzačom vopred ďakujeme za ich záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky. Vopred ďakujeme za pochopenie.