Servisní technik kompresorů (m/ž) (Ref. č.: 139/4/2024/VV)

Hledaná pozice

Revizní technik

Místo práce: Česká republika

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ovládání technologie, inovace a údržba - to všechno a mnohem více v naší vzrušující pracovní výzvě.

Pokud toužíte po práci, která přináší smysl a výzvy, jste na správném místě. Pro významného klienta hledáme vášnivého servisního technika pístových a šroubových kompresorů.

  • servis a oprava pístových a šroubových kompresorů a příslušenství kompresorových stanic

  • nastavování (programování) nadřazených systému regulage  GD Connect 4 a 12

  • uvádění zařízení do provozu - start up / instalace dohledových aplikací GD ICONN

  • drobné instalační práce - připojení elektra a stlačeného vzduchu

  • čištění a diagnostika tepelných výměníků = rekuperace tepla

  • servis a opravy zařízení ve firmách působících v regionech Praha a Střední Čechy.

Jiné výhody

co vám nabídneme

  • motivující platové ohodnocení

  • práce na HPP

  • zázemí stabilní společnosti

  • smysluplná práce a příjemná atmosféra

  • výjezdy z domova

  • služební telefon, tablet i automobil

  • možnost firemního vzdělávání, jazykové kurzy

  • flexibilní dovolenou a sick days

  • Multisport karta či firemní ZOO karta

  • příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské bez maturity

co od vás očekáváme

  • elektrotechnické vzdělání, vyhláška NV 194/2022 Sb. (dříve §50/1978 Sb.)

  • manuální zručnost a zájem o techniku

  • zkušenost na obdobné pozici

  • řidičský průkaz sk. B

  • uživatelskou znalost PC (GD Repsnet, QR code APP)

Inzerující společnost

Randstad HR Solutions s.r.o., IČO: 08025851

Jungmannova 26/15, 110 00 Praha - Nové Město

Stručná charakteristika společnosti
Sme personálno-poradenská a vzdelávacia spoločnosť. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín. Sme členom skupiny Randstad, ktorá je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 5 400 pobočiek v 53 krajinách sveta.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (9253/2004 - OSS 19/2004 )

Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců
150-199 zaměstnanců