Vedoucí oddělení platové účtárny

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• samostatné zajišťování platové agendy
• metodické zajišťování vícezdrojového financování a jeho administrace ve mzdovém programu
• vyhotovování příkazů k úhradě
• zajišťování měsíční uzávěrky platů za Magistrát hl. města Prahy
• komplexní zajišťování kontroly a provozní správy programu ve mzdovém systému FluxPam
• komunikace s dodavatelem mzdového programu
• konzultační činnost vůči městským částem a příspěvkovým organizacím hl. města Prahy
• metodická, poradenská a konzultační činnost v oblasti mzdového účetnictví v rámci úřadu

Jiné výhody

Co Vám můžeme nabídnout
• 11. platovou třídu dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
• osobní příplatek, mimořádné odměny podle dosažených pracovních výsledků
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• pružnou pracovní dobu (pevný úsek 9-14:30, pátek do 13:00)
• osobní konto s čerpáním benefitů v systému Cafeteria
• 5 týdnů dovolené, 5 sickdays
• pracoviště v centru Prahy, příspěvek na bydlení
• další vzdělávání
• příspěvek na roční jízdné MHD (Lítačka), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
• dětské skupiny, akce pro děti zaměstnanců, letní tábory

Více informací o odměňování, dalších pracovních podmínkách a zaměstnaneckých benefitech naleznete na našich kariérních stránkách.

Uchazeč/ka do výběrového řízení podává přihlášku, ve které uvede: označení výběrového řízení a název obsazované pracovní pozice, jméno, příjmení, titul, datum narození, místo trvalého pobytu (úplná adresa včetně PSČ), kontaktní údaje (e-mail, telefon).
K přihlášce připojte: strukturovaný profesní životopis v českém jazyce, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech, dovednostech a dosaženém vzdělání.

Přihlášku se strukturovaným profesním životopisem v českém jazyce prosím zasílejte na adresu kariera.magistrat@praha.eu. Do předmětu zprávy uveďte: Volné místo – vedoucí oddělení platové účtárny/3250/PER/VM26/24/S.

Pracovní nabídka je platná po dobu zveřejnění na úřední desce hl. města Prahy.

Požadavky na zaměstnance

• VŠ vzdělání Mgr./Bc.
• praxe ve mzdovém účetnictví
• znalost zákoníku práce, zákona o dani z příjmů, zákona o veřejném zdravotním pojištění, zákona o pojistném na sociální zabezpečení, zákona o nemocenském pojištění, zákona o důchodovém pojištění
• dobrá uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, internet, Outlook)
• manažerské dovednosti a schopnosti
• dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu
• pečlivost, spolehlivost a samostatnost

Inzerující společnost

Magistrát Hlavního města Praha

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Důchodová reforma má zelenou. Dvanáct změn, které schválila vláda

Věk odchodu do důchodu se zvýší. Růst penzí zpomalí, ale stoupne minimální důchod. Manželé...více

Čas na daňové přiznání končí. Návody, změny a časté chyby

Co je letos jinak? Jaké slevy se dají využít? Do kdy je potřeba odevzdat přehledy OSVČ?...více

Kvóty na ženy ve vedení se blíží. Kterých firem se týkají?

Někteří zaměstnavatelé budou muset mít ve vedení přinejmenším třetinu žen. Směrnice Evropské...více