Java developer - hledáme zrovna tebe!!

Hledaná pozice

Místo práce: Ostrava (informace o místu práce: Ostrava)

Mzda: 80 000–110 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V našem vývojovém týmu pro jednu z divizí máme otevřenou pozici pro zkušeného back-end vývojáře, který má nadšení nejen pro programování, ale i pro business analýzu. Kromě toho, jestli tě baví sdílet své znalosti a dovednosti s mladšími kolegy, tak by ses u nás mohl cítit jako doma. Náplň práce: *Vyvíjet a upravovat back-endovou část našich aplikací v Javě, C# nebo jiném OOP jazyce. *Spolupracovat na tvorbě technických návrhů, abysme mohli stavět na pevných základech. *Zajistit kvalitní práci s databázemi, včetně Postgres nebo dalších relevantních technologií. *Podílet se na nasazení na aplikační či webové servery (např. JBoss, Wildfly, Tomcat). *Navrhovat a implementovat REST API pro plynulou komunikaci mezi komponentami. *Předávat své odborné zkušenosti a dovednosti juniorům v týmu, aby mohli také růst.

*Možnost aktivně přinášet své nápady a získat cenné zkušenosti v rámci rozvoje aplikací. *Přátelský tým lidí a klidné pracovní prostředí. *Respekt a podpora ze strany vedení, kde se dbá na produktivitu a spolupráci. *Dlouhodobou spolupráci a uspokojení z viditelných výsledků tvé práce. *Flexibilní pracovní doba, 25 dní dovolené a stravenkový paušál *Parkovací místo

Požadavky na zaměstnance

*Znalost programování v Javě, nebo i jiném OOP jazyce jako C# *Schopnost vytvářet technické designy *Silné základy v práci s databázemi (zvláště Postgres) *Zkušenost s aplikačními či webovými servery, jako třeba JBoss, Wildfly nebo Tomcat *Známost REST API je velkým plusem *Ochotu sdílet své profesní zkušenosti s kolegy *Pokud máš zkušenost s vedením menšího týmu, je to jistě na výhodu *Analytické myšlení, cílenost a schopnost samostatně řešit úkoly

Inzerující společnost

Jobs Contact Personal, s.r.o., IČO: 17181879

Křenová 531/69a, 602 00 Brno - Trnitá

Kontakt
Tomáš Ondra