HR Business Partner

Hledaná pozice

Místo práce: Turnov (informace o místu práce: Turnov)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti specifické výroby, hledáme  tuto zodpovědnou pozici HR Business Partnera, který povede HR aktivity a bude koordinovat HR projekty.
Máte zkušenosti v této oblasti a chcete se realizovat ve firmě mimo automotive? Čtěte dále.
* Spolupráce s vedením společnosti a poradenství při strategickém plánování lidských zdrojů.
* Zodpovědnost za vedení kompletního přijetí zaměstnance, včetně náboru, výběru, zaškolení, hodnocení a rozvoje.
* Poskytování podpory manažerům a zaměstnancům v otázkách lidských zdrojů, včetně pracovního práva, zaměstnaneckých výhod a vztahů mezi zaměstnanci.
* Zajištění nasazení centrálních globálních HR procesů a systémů, např. Talent Management/SuccessFactors, cestovní politiky atd.
* Dohled na časový rámec a mzdové zdroje, které jsou koncipované částečně mimo HR oddělení.
* Posouzení organizace a vypracování krátkodobého a dlouhodobého plánu a zajištění z pohledu HR i podpory obchodní agendy.
* Implementace strategií lidských zdrojů zaměřených na zvyšování produktivity a zlepšování pracovního prostředí.
* Sledování klíčových ukazatelů výkonnosti lidských zdrojů a předkládání zpráv vedení.
* Správa projektů v oblasti lidských zdrojů a spolupráce s ostatními odděleními.

Jiné výhody

* Zázemí v silné mezinárodní společnosti.
* Smlouvu na hlavní pracovní poměr a práce na dobu neurčitou po ZD.
* Zajímavé finanční ohodnocení a další finanční bonusy.
* Zodpovědnou a samostatnou práci s možností využití anglického jazyka.
* Možnost dalšího rozvoje.
* Příspěvek na stravování.
* Rodinný kolektiv, příjemné pracovní prostředí a flexibilní pracovní dobu.
* Až 25 dnů dovolené.
* A další firemní benefity jako např. příspěvek na penzijní připojištění.

Požadavky na zaměstnance

* SŠ/VŠ vzdělání.
* Praxe v oblasti lidských zdrojů na obdobné pozici podmínkou min. 2 roky.
* Dobré znalosti Zákoníku práce a schopnost poskytovat odborné poradenství.
* Profesionální zkušenosti v HR roli v oblastech náboru, rozvoje lidí a organizace, administrativy a mezd, odměňování a benefitů, pracovněprávních vztahů, dále pak s vedením projektů a strategickým plánováním.
* Znalost AJ - slovem i písmem, úroveň min. B2.
* Práce s PC: MS Excel, Word, PowerPoint.
* Schopnost pracovat v týmu a spolupracovat s různými zainteresovanými stranami.
* Vynikající analytické a rozhodovací dovednosti.

Inzerující společnost

DISPONERO s.r.o. (Liberec), IČO: 28868927

Písnická 765/25, 142 00 Praha - Kamýk