Seřizovač vstřikolisu m/ž

Místo práce: Horšovský Týn (informace o místu práce: Horšovský Týn)

Mzda: 35 000–44 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budeš mít na starosti obsluhu vstřikovacího lisu a jeho příslušenství Budeme společně řešit a odstraňovat výrobní poruchy Samozřejmě, budeš se starat o údržbu lisů a výměnu forem Nastavíme si společně procesní parametry a cykly pro správný chod forem a lisů Nezapomeneme na vizuální kontrolu dílů a odebírání vzorků pro oddělení kvality Budeme spolupracovat s technologiemi a budeš mít možnost vyjádřit své nápady a zlepšovací návrhy

• Motivující finanční ohodnocení • 1 týden dovolené navíc pro relaxaci • Příspěvek na dopravu, abys měl/a klid na cestách • Příspěvek na dovolenou, protože práce musí být v souladu s odpočinkem. • Vlastní kantýna, kde si můžeš pochutnat na dotovaných snídaních, obědech a večeřích. • Možnost dalšího vzdělání a osobního i profesního růstu, protože se u nás učíme neustále. • Finanční odměny za Tvé skvělé nápady a zlepšovací iniciativu. • Ubytování

Požadavky na zaměstnance

- uživatelskou znalost PC. - chceme společně flexibilitu, samostatnost, pečlivost, rozhodnost, manuální zručnost a dobrou komunikaci. - budeš mít ochotu pracovat v rámci našich směn (denní směna 06-18 hod, noční směna 18-06 hod; turnusy 3 denní směny, 3 dny volna, 3 noční směny, 3 dny volna).

Inzerující společnost

Manuvia, a. s., organizační složka, IČO: 01734920

Na Jízdárně 2767/21a, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Kontakt
Antonín Šnobl

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Důchodová reforma má zelenou. Dvanáct změn, které schválila vláda

Věk odchodu do důchodu se zvýší. Růst penzí zpomalí, ale stoupne minimální důchod. Manželé...více

Čas na daňové přiznání končí. Návody, změny a časté chyby

Co je letos jinak? Jaké slevy se dají využít? Do kdy je potřeba odevzdat přehledy OSVČ?...více

Kvóty na ženy ve vedení se blíží. Kterých firem se týkají?

Někteří zaměstnavatelé budou muset mít ve vedení přinejmenším třetinu žen. Směrnice Evropské...více