Nástrojový mechanik (m/ž/iné) na techniky strihania / dierovania a tvarovania - Bavorsko, Nemecko (Ref. č.: Martin Metall)

Hledaná pozice

Elektromechanik, Údržbár, Nástrojár, Mechatronik

Místo práce:

Druh pracovního poměru: plný úväzok

Termín nástupu: ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Miesto práce: Ebersdorf a Rödental - 30 dní dovolenky – na trvalý pracovný pomer – miesto práce je v továrni

Pracujte s nami na mobilite budúcnosti.

Skupinu Martin Gruppe tvorí spolu 750 zamestnancov v štyroch továrňach. Kovospracujúca spoločnosť Martin Metallverarbeitung GmbH v obci Ebersdorf pri Coburgu a meste Rödental zamestnáva 330 pracovníkov a je tak najväčším podnikom v našej skupine.

Sme odborníci na tvarovanie kovu v oblasti autopriemyslu. Naše diely, ktoré sme prerezali, pretvarovali alebo zvarili, prípadne spojili nitami, nájdete v mnohých autách všetkých druhov pohonov, ktoré už poznáte. Ste zvedaví, ktoré sú to autá? – Tak ste potom u nás správne.

Na posilnenie nášho tímu hľadáme s nástupom ihneď

nástrojového mechanika (m/ž/iné) na techniky strihania/dierovania a tvarovania.

Čo budete u nás robiť ako nástrojoví mechanici (m/ž/iné)

  • Samostatný výkon údržby, opráv a repasu, ako aj zmeny na vyvinutých a vyhotovených nástrojoch.
  • Diagnostika chýb, analýza príčin porúch a nefunkčnosti nástrojov a ich odstránenie.
  • Vyžiadanie si náhradných dielov a ich zabudovanie.
  • Zhotovenie nástrojov podľa technických konštrukčných výkresov.
  • Zabezpečenie funkčnosti a prevádzkyschopnosti nástrojov pri dodržaní termínov a predpísanej kvality.

Čo prinesiete so sebou

  • Ukončené vzdelanie mechanika, mechatronika, a pod.
  • Pracovné skúsenosti s technikami na dierovanie, rezanie a tvarovanie, ako aj s údržbou a opravou vyvinutých a vyhotovených nástrojov sú nevyhnutné.
  • Schopnosť samostatne pracovať.
  • Remeselnícku zručnosť.
  • Ochotu pracovať na 3 zmeny.
  • Dobré znalosti nemčiny alebo angličtiny.

Čo vás u nás očakáva

  • Cielené ďalšie vzdelávanie pre vašu individuálnu kariérnu dráhu.
  • Coaching, workshopy a semináre zamerané na pracovný a osobný rast.
  • 30 dní ročnej dovolenky.
  • Pravidelné akcie zamestnancov a výlety pre silný tím.
  • Mimoriadne odmeny a ďalšie finančné benefity ako 13. alebo 14. plat plus mesačné odmeny a zľavy pre zamestnancov.
  • Príspevok zamestnávateľa na podnikové doplnkové dôchodkové sporenie a sporenie zamestnancov.
  • Príspevok zamestnávateľa na lízing na bicykel a E-bike.
  • Občerstvenie, maškrty a ovocný košík zdarma.

Mzdové podmienky (brutto):

  • Hrubá mesačná mzda: cca 3 400 € za 170 hodín/mesiac

Tešíme sa na vás!

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
    • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Medialink Communications Consult s.r.o., IČO: 26715562

Dlouhá 715/38, 110 00 Praha - Staré Město

Stručná charakteristika společnosti
Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.

Hlavní oblast působení společnosti
Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Informace o náboru
Máte záujem?

Svoju prihlášku s vypovedajúcimi podkladmi – dôležité: prosíme v nemeckom alebo anglickom jazyku – pošlite, prosím, na:

Martin Metallverarbeitung GmbH
Am Hummelsberg 6
96237 Ebersdorf

E-mail:bewerbung@martin-metall.de
Telefón: +49 9562 94 02-0

www.martin-metall.de