Investiční referent, majetkoprávní příprava dálnic (20-2024)

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do Oddělení majetkoprávní přípravy dálnic hledáme kolegu, který bude vykonávat tyto činnosti:

Zajišťuje a organizuje majetkoprávní přípravu a vypořádání investičních akcí a řeší majetkoprávní vztahy
Zajišťuje potřebná práva k nemovitostem smluvně či vyvlastněním
Zajišťuje zadání k oceňování nemovitostí; zpracovává platební příkazy; odpovídá za správnost výpočtů a použitých sazeb
Projednává problematiku s jednotlivými vlastníky dotčených nemovitostí
Zajišťuje správu svěřeného majetku organizace
Shromažďuje, eviduje a vyhodnocuje související podklady a data
Používá HeG, EPD, MPV, Symbasis a další interní systémy organizace

Možnost podílet se na největších výstavbových projektech v ČR
Stabilitu státní příspěvkové organizace
Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje, účast na odborných konferencích apod.
Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenkový paušál, výuka angličtiny na pracovišti, benefitní karta e-Benefity či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky do ZOO, Aquaparku, skipasy na lyže, sleva u cestovních kanceláří INVIA, Čedok, Alexandria)
Pružnou pracovní dobu, která vám umožní sladění osobního života

Termín nástupu

Dle dohody

Pracovní poměr

Hlavní pracovní poměr na dobu určitou jako zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou na 1 rok. Poté hlavní pracovní poměr po dobu trvání rodičovské a mateřské dovolené.

Mzdové podmínky

Nabízíme finanční ohodnocení, zahrnující mzdový tarif, osobní příplatek odpovídající kvalitě a délce vaší praxe, osobní bonus a odměny v závislosti na vašem pracovním výkonu.

Požadavky na zaměstnance

VŠ vzdělání, případně SŠ s maturitou, právního zaměření
Znalost a schopnost aplikace právních a technických předpisů souvisejících s výstavbou, majetkoprávní přípravou a vypořádáním, správou majetku (zejména zákony č. 219/2000 Sb., č. 416/2009 Sb., č. 13/1997 Sb., č. 89/2012 Sb., č. 184/2006 Sb., č. 256/2013 Sb., č. 151/1997 Sb., č. 183/2006 Sb.)
Bezpečná orientace v projektové dokumentaci, geometrických plánech a prostředí katastru nemovitostí
Praxe v oblasti majetkoprávního zajišťování veřejně prospěšných staveb a nakládání s majetkem státu výhodou
Organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, preciznost
Znalost MS Office
Trestní bezúhonnost
Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Ředitelství silnic a dálnic s. p., IČO: 65993390

Na Pankráci 546/56, 140 00 Praha - Nusle