Nákupčí fotovoltaických komponentů (M/Ž) - atraktivní mzda, homeoffice, dovolená navíc, benefity!

Hledaná pozice

Místo práce: Rudná (informace o místu práce: Rudná)

Požadavky na zaměstnance

Jsme poháněni odlišným pohledem na energetiku. Zajímá nás každý aspekt výroby, skladování a využití energie, zejména při globálním přechodu na obnovitelné zdroje. S naší přítomností ve 30 zemích jsme jednou z předních firem v oblasti výstavby a provozu obnovitelných energetických zdrojů. Jako distributor nabízíme související služby a energetická řešení. Naše kanceláře po celém světě aktivně utvářejí budoucnost energetiky a bojují proti klimatickým změnám. Jsme hrdí na to, že jsme uhlíkově neutrální společností.

Co Vám můžeme nabídnout:

   •  Atraktivní mzdové ohodnocení, za které Vás bude bavit pracovat.
   •  Nabízíme ti atraktivní pracovní příležitost v mezinárodní společnosti působící v dynamickém odvětví energetiky, které aktuálně prochází obdobím intenzivního rozvoje.
   •  Tato pozice ti umožní podílet se na rozvoji obnovitelných zdrojů v ČR, spolupracovat s kolegy v nákupním oddělení a být součástí stabilního pracovního prostředí.
   •  K tomu všemu ti přinášíme širokou škálu zaměstnaneckých výhod:   •  firemní akce
   •  5 týdnů dovolené a sick days.
   •  Multisport karta a firemní fitko.
   •  Výuka anglického jazyka.
   •  Příspěvek na životní a penzijní pojištění.
   •  Práce z pohodlí domova - tvůj nový pracovní styl s volností a flexibilitou, kterou jsi vždy hledal (Homeoffice)

Co od Vás očekáváme:

   •  SŠ ekonomického směru
   •  zkušenosti na obdobné pozici výhodou - nákup, administrativa
   •  odpovědnost a analyticko-technické myšlení
   •  znalost anglického jazyka na úrovni A2/B1
   •  výborné komunikační schopnosti
Náplň práce:

   •   spolupráce s manažerem nákupu
   •  komunikace se zahraničními dodavateli / přepravci
   •  budování vztahů a komunikace s dodavateli jednotlivých značek
   •  administrativní podpora oddělení nákupu
   •  kontrola souvisejících dokladů

Inzerující společnost

JOB LEADER EUROPE s.r.o., IČO: 28885279

Václavské náměstí 819/43, 110 00 Praha - Nové Město

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Důchodová reforma má zelenou. Dvanáct změn, které schválila vláda

Věk odchodu do důchodu se zvýší. Růst penzí zpomalí, ale stoupne minimální důchod. Manželé...více

Čas na daňové přiznání končí. Návody, změny a časté chyby

Co je letos jinak? Jaké slevy se dají využít? Do kdy je potřeba odevzdat přehledy OSVČ?...více

Kvóty na ženy ve vedení se blíží. Kterých firem se týkají?

Někteří zaměstnavatelé budou muset mít ve vedení přinejmenším třetinu žen. Směrnice Evropské...více