Hledáme parťáky na kontrolu kvality Blixcon - Ústí nad Labem s výjezdy

Místo práce: Ústí nad Labem (informace o místu práce: Ústí nad Labem)

Mzda: 130–140 Kč/hodinu

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přidej se k nám, buď součástí BLIXCON party! Jsme mladá, rozvíjející se společnost v oboru kontrolní a třídící činnosti, především v oblasti automotive průmyslu. Hledáme nové kolegy na pozici kontrolorů kvality v Ústí nad Labem, kteří s námi budou také vyjíždět z Ústí nad Labem do okolních lokalit, ve kterých působíme. Vaše úkoly budou zahrnovat kontrolu kvality výrobků a spolupráci s týmem, abyste zajistili, že naše výrobky splňují nastavené standardy kontroly kvality.

- Dobré firemní zázemí a prac.podmínky - Přátelský kolektiv - Bezplatné zaškolení v oboru - Pracovní oblečení / vybavení - Možnost kariérní růstu - Mzda od 130Kč/hodina - Zákonné příplatky

Požadavky na zaměstnance

- Ochotu dojíždět za prací - doprava zajištěna - Plnoletost, dobrý zdravotní stav a především zrak (brýle nejsou překážkou) - Samostatnost, trpělivost, logické uvažování - Flexibilitu, dochvilnost, manuální zručnost, důslednost při práci - Zkušenosti v oblasti kvality výhodou - Řidičský průkaz sk.B výhodou

Inzerující společnost

Blixcon s.r.o., IČO: 05700728

Na Pankráci 332/14, 140 00 Praha - Nusle

Kontakt
Blixcon Sro

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Důchodová reforma má zelenou. Dvanáct změn, které schválila vláda

Věk odchodu do důchodu se zvýší. Růst penzí zpomalí, ale stoupne minimální důchod. Manželé...více

Čas na daňové přiznání končí. Návody, změny a časté chyby

Co je letos jinak? Jaké slevy se dají využít? Do kdy je potřeba odevzdat přehledy OSVČ?...více

Kvóty na ženy ve vedení se blíží. Kterých firem se týkají?

Někteří zaměstnavatelé budou muset mít ve vedení přinejmenším třetinu žen. Směrnice Evropské...více