Krajinný inženýr / Projektant vodohospodář

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Mzda: 59000.00 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše práce bude spočívat na projektech v těchto oblastech:
* Renaturace krajiny a navracení divočiny
* Agrolesnictví
* Celoplošná zádrž vody v krajině podle Metodiky Živé krajiny v celých povodích
* Smysluplné přírodě blízké úpravy vodních ploch a vodních toků
* Hospodaření se srážkovou vodou v kulturní krajině po ose lesy-pole-zástavba v celém kontextu
* Návrhy modrozelené infrastruktury
* Management hospodaření v krajině

Jiné výhody

* práce v zavedené, stabilizované společnosti
* spolupráci s vysokými školami při řešení projektů
* pravidelnou účast na odborných konferencích a seminářích
* možnost zapojení do projektů řešených v zahraničí a řešených projektů
* příjemné a vstřícné pracovní prostředí
* týden dovolené navíc
* 3 dny zdravotního volna (tzv. sick days)
* pružná pracovní doba
* příspěvek na zájmovou činnost a rekreaci dětí
* odměny k pracovnímu či životnímu výročí
* závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele (popř. stravenky pro mimobrněnské zaměstnance)
* příspěvek na dovolenou a Vánoce
* podpora vzdělávání a odborného rozvoje – kvalifikační příplatky a odměny
* firemní výuka angličtiny v pracovní době
* možnost využívání rekreačních zařízení zaměstnavatele
* výhodné párové soukromé mobilní číslo ke služebnímu mobilu
* bezplatné parkování soukromého osobního auta na firemním parkovišti v Brně

Požadavky na zaměstnance

* VŠ vzdělání v oboru, praxe výhodou
* AutoCAD CIVIL, výhodou znalost HEC RAS
* autorizaci v oboru výhodou
* spolehlivost, zodpovědnost a pracovitost
* schopnost samostatného řízení projektu
* řidičský průkaz B

Inzerující společnost

Trenkwalder a.s., IČO: 25857011

Heřmanická 1648/5, 710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Důchodová reforma má zelenou. Dvanáct změn, které schválila vláda

Věk odchodu do důchodu se zvýší. Růst penzí zpomalí, ale stoupne minimální důchod. Manželé...více

Čas na daňové přiznání končí. Návody, změny a časté chyby

Co je letos jinak? Jaké slevy se dají využít? Do kdy je potřeba odevzdat přehledy OSVČ?...více

Kvóty na ženy ve vedení se blíží. Kterých firem se týkají?

Někteří zaměstnavatelé budou muset mít ve vedení přinejmenším třetinu žen. Směrnice Evropské...více