Obchodník junior pro ergonomické vybavení pracovišť – vysoké bonusy dle zakázek (Ref. č.: 2000198259)

Key account manager, Telemarketingový pracovník, Obchodní zástupce, Account manager, Fyzioterapeut

Místo práce:

Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Připojte se k našemu týmu jako obchodník specializující se na obchod s ergonomickým vybavením pracovišť! Naše zakázky zahrnují nastavitelné stoly, židle a další vybavení na míru pro zlepšení zdraví a pohody zaměstnanců. Spolupracujeme s klienty různých velikostí a zaměření, od menších firem až po velké organizace. Přidáte se k nám?

Co vás u nás čeká:

  • Aktivní oslovování klientů: Na začátku budete aktivně oslovovat potenciální klienty po celé republice
  • Obchodní činnost: Po zaučení vás čeká sjednávání zakázek šitých na míru potřebám našich zákazníků
  • Aktivní účast na akcích: Mimo prodeje nastavitelných stolů a židlí se zaměřujeme i na školení s fyzioterapeuty pro zaměstnance, konference a další zajímavé činnosti
  • Práce s CRM a sociálními sítěmi: Pro administrativu vašich obchodů a budování sítě na LinkedIn, kde můžete rozšiřovat vaši klientelu

Co nabízíme:

  • Finanční ohodnocení: Fix + vysoké bonusy dle formy spolupráce (10 % - 15 % ze zisku zakázky)
  • Spolupráci: Na HPP nebo IČO
  • Možnost růstu: Po nějaké době vám rádi navýšíme fix a koupíme auto
  • Flexibilitu: Práce je po celé republice, ať už online nebo osobně
  • Zajímavou práci: Každý projekt je jiný a přináší nové výzvy
  • Spolupráci s odborníky: Budete spolupracovat s architekty, fyzioterapeuty specializovanými na ergonomii a marketingem
  • Nástup: Dle dohody, klidně ihned, ale rádi si na vás počkáme

Co potřebujeme, abyste měl/a:

  • Juniorní zkušenosti s oslovováním klientů
  • Zájem a povědomí o ergonomii
  • Komunikační dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Jiné výhody

Vzdělávací kurzy, školení
Práce převážně z domova
Provize z prodeje
Firemní akce
Rozjezd zcela nového projektu
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Vlastní organizace náplně práce
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Novitim s.r.o., IČO: 07936788

Olšanská 54/3, 130 00 Praha - Žižkov

Stručná charakteristika společnosti
Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!

www.novitim.cz

Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců
5-9 zaměstnanců