Nákupčí - elektro

Místo práce: Okres Mělník s občasnými výjezdy na místa realizací zakázek (informace o místu práce: Středočeský kraj)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

TVOJE HLAVNÍ ÚKOLY?

- výběrová řízení, poptávky, vyhodnocení
- zajištění nákupu dodávek a vybraných služeb pro běžící zakázky
- technická příprava a návrh řešení (ocelové konstrukce, kabelové trasy, procesní připojení MaR,..)
- příjem požadavků na objednání od PM a vystavování objednávek
- aktivní spolupráce s dodavateli, kontrola plnění potvrzených termínů dodávek
- zajištění dopravy (na stavby, sklady, nebo do výroby)
- řešení termínových kolizí, případné technické vytipování náhrad
- tvorba cenových kalkulací
- komunikace s Projektovými manažery
- komunikace s šéfmontéry na stavbě (řešení drobných dodávek)
- vedení skladu (vč. udržení min. max. zásob), příjmy/výdeje/převody
- dle schopností možnost spolupráce na technickém řešení dodávek a specifikací objednávaného materiálu s PM nebo projektanty
- evidence, výdej/příjem technického vybavení pro realizaci, nářadí a speciálních přístrojů

ČEHO BUDEŠ SOUČÁSTÍ?
Jsi součástí úspěšné skupiny společností v Čechách a na Slovensku, jejíž tým má dlouholetou tradici a velké zkušenosti v rámci elektrotechnických služeb jako například:
- projekce a inženýring
- realizace investičních zakázek
- výroba nevýbušných elektrických zařízení
- výroba NN rozvaděčů a skříní
- metrologie a kalibrace
- údržba a servis
- měření a regulace
- řídící systémy
- elektro (NN a VN do 35kV)
- slaboproudé systémy (EPS, DP, EZS, CCTV, ACCESS, DATA, ..)
- systémy elektrických ohřevů
- analyzátory, detekce plynů
- elektrické rozvodny NN do 1.000V
- uzemňovací systémy
- svítidla a signalizační zařízení

Jiné výhody

HLAVNÍ VÝHODY PRO TEBE?
- zakázky pro místní české společnosti i velké mezinárodní hráče na trhu
- ELEKTRO pro technologické procesy v průmyslu
- MaR pro řízení technologických procesů v průmyslu
- možnost seberealizace

BENEFITY:
- 5. týden dovolené ve fromě 5 sick days (dny volna) ročně bez otázek
- stravenkový paušál
- vždy se dá předem dohodnout, když si člověk potřebuje vyřešit něco soukromého, nebo zůstat doma s dítětem
- pracovní NB a mobil

NEFINANČNÍ BENEFITY:
- rozvoj dovedností, školení
- team building
- přímý kontakt s vedením společnosti
- certifikace/zvyšování oficiální odbornosti

Termín nástupu:
- nástup možný dohodou, nebo na Tebe počkáme se standardní výpovědní lhůtou

Nabízený plat:
Fixní mzda dle praxe + odměny ze zakázek + roční bonus 30-180% měsíční odměny

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání a obor:
minimálně středoškolské (s maturitou)
odbor: elektrotechnický (nebo podobný technický, např. strojní, ..)

Požadovaná praxe:
Očekávaná odborná praxe min. 2 roky na obdobné pozici

Osobnostní předpoklady:
- jsi samostatný s dostatečnou praxí a odborností
- jsi zodpovědný a spolehlivý
- jsi precizní se smyslem pro důležitý detail a zároveň víš rozmýšlet v širších souvislostech
- nemusíš mít zaužívaný postup, umíš situaci zhodnotit a najít vhodné řešení

TECHNICKÉ A PROFESNÍ PŘEDPOKLADY:
- máš dostatečnou praxi a povědomí o elektrotechnice (strojařině)
- základy nákupu a přípravy zakázek

Další požadavky:
- řidičský průkaz sk. B (pro služební cesty)