PŘEDÁK NA ODD. SVAŘOVNY NEBO OBROBNY - PLAT+BENEFITY

Místo práce: Náměšť nad Oslavou (informace o místu práce: Náměšť nad Oslavou)

Mzda: 65 000–85 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost na vedoucí pozici z výrobní společnosti, jste schopen školit, motivovat, úkolovat, odměňovat a hlavně vést svůj tým k produktivním výkonům a odvádět spolu skvělou spolupráci končící uzavřením zadaného úkolu kvalitně a včas? Navíc máte potřebnou zkušenost se metodou sváření CO2 nebo jako obráběč kovů? Pak hledáme přímo takového lídra, hledáme mistra, hledáme Vás! Zašlete mi svůj životopis a představte se mi. * Primárně budete velitelem, učitelem, plánovačem, rozhodčím, dozorčím, soudcem, hodnotitelem i katem, ale především styčným důstojníkem svého týmu, vrbou, mentorem a důvěrníkem - zkrátka SUPER šéf * Budete zodpovědný za plynulou výrobu, včasné vyhotovení zakázek a kvalitně odvedenou práci přesně podle zadaných parametrů * Vedete svůj tým, rozdělujete práci, řídíte docházku, školíte stávající i nové kolegy včetně jejich adaptace * Vedete příslušnou evidenci, záznamy, výkazy * Dbáte nad dodržováním BOZP a 5S * Detekujete a analyzujete možná rizika * Podáváte pravidelný report přímému vedení

* Nástupní mzda od 65.000 Kč/ dle zkušeností * 20 dnů dovolené * Práce na zajímavých projektech * Moderní a čisté prostředí s novými technologiemi * Osobní ohodnocení * Mimořádné prémie * Příspěvky * Benefitní program * Firemní vzdělávací programy a školení * Možnost profesního a platového růstu * Firemní akce a teambuildingy * Místo výkonu: Rosice

Požadavky na zaměstnance

* SOU/SŠ - strojního zaměření * Praxe z výrobní společnosti na podobné pozici * Zkušenost s vedením týmu * Praxe jako svářeč nebo praktická zkušenost se svářením či oblasti obrábění kovů * Orientace v technické dokumentaci * Práce na PC - balíček MS Office a interní systémy * Orientace v požadavcích na BOZP a 5S * Časová flexibilita, organizační, analytická a technická schopnost * Přirozená autorita schopná reagovat na změny * ŘP - Sk.B - aktivní řidič * Ochota dojíždět do místa výkonu práce - ROSICE

Inzerující společnost

Advantage Consulting, s.r.o., IČO: 26289822

Orlí 708/36, 602 00 Brno - Brno-město

Kontakt
Jana Srncová

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Důchodová reforma má zelenou. Dvanáct změn, které schválila vláda

Věk odchodu do důchodu se zvýší. Růst penzí zpomalí, ale stoupne minimální důchod. Manželé...více

Čas na daňové přiznání končí. Návody, změny a časté chyby

Co je letos jinak? Jaké slevy se dají využít? Do kdy je potřeba odevzdat přehledy OSVČ?...více

Kvóty na ženy ve vedení se blíží. Kterých firem se týkají?

Někteří zaměstnavatelé budou muset mít ve vedení přinejmenším třetinu žen. Směrnice Evropské...více