Technický poradce ve stavebnictví

Hledaná pozice

Místo práce: Bohumín (informace o místu práce: Bohumín)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme pracovní příležitost novému kolegovi nebo kolegyni, který/á má zkušenosti z oblasti technického marketingu, produktového managementu nebo technického poradenství ve stavebnictví. Přijmeme odborníka, který bude spolehlivou oporou našim zákazníkům a bude úzce spolupracovat s obchodním a marketingovým oddělením, v mezinárodní výrobní společnosti, která je lídrem na světovém trhu v oblasti akustiky. ✓ výrobce vysoce kvalitních akustických systémů ✓ certifikace produktů dle stavebních norem ✓ nabídka komplexních řešení ✓ kvalita, důvěra, inovace, udržitelnost Jaká bude náplň práce? • technická podpora obchodního oddělení a externích klientů • úzká spolupráce s oddělením marketingu a PR • příprava technické dokumentace pro CZ a SK trh • správa produktových a kvalitativních listů pro CZ a SK trh • zodpovědnost za vývoj podpůrných nástrojů (kalkulaček, příprava odborných webinářů apod.) • spolupráce na odborném obsahu pro média • koordinace procesu certifikace produktů ve spolupráci se zahraničním týmem • spolupráce s partnery - asociace, laboratoře a další instituce

• dlouhodobou práci na plný úvazek v mezinárodní společnosti • moderní kanceláře • možnost využívání Home Office • podnikovou jídelnu s příspěvkem na stravování • 5 týdnů dovolené • příspěvek na dopravu • věrnostní bonusový systém • měsíční příspěvek do Cafeterie

Požadavky na zaměstnance

• VŠ ve stavebnictví • praxe v oboru (technický marketing, produktový management, technické poradenství) • znalost AJ – spolupráce v mezinárodním týmu • výborné prezentační dovednosti • samostatnost, zodpovědnost, otevřenost v jednání, iniciativní přístup • ŘP sk. B

Inzerující společnost

HR PROfi, IČO: 02623595

Obránců míru 2171, 272 01 Kladno - Kročehlavy

Kontakt
Petr Janák

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Kvóty na ženy ve vedení se blíží. Kterých firem se týkají?

Někteří zaměstnavatelé budou muset mít ve vedení přinejmenším třetinu žen. Směrnice Evropské...více

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor