PLC Programátor (až 3000 EUR mesačne)

Elektrotechnik, PLC programátor, Mechatronik, Programátor priemyselných robotov

Místo práce:

Druh pracovního poměru: plný úväzok

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte skúsenosti s PLC programovaním a chcete sa naďalej rozvíjať? Hľadám PLC programátora, čo by sa rád stal súčasťou stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá je jednotkou vo svojej oblasti a poskytuje možnosti kariérného rastu a rozvoja znalostí.

Čo Vás čaká na pozícii PLC programátora?
⏩ PLC programovanie podľa technických požiadaviek

⏩ Virtuálne sprevádzkovanie zariadení

⏩ Podpora pri plánovaní nových projektov

⏩ Komunikácia s kolegami z iných oddelení

⏩ Možnosť sa niekedy pozrieť aj do zahraničia

Jiné výhody

✨ Zaujímavé celosvetové projekty

✨ Pravidelné bonusy

✨ Skrátený pracovný týždeň

✨ Flexibilná pracovná doba a možnosť občasnej práce z domu

✨ Kariérny rozvoj a rast

✨ Jazykové kurzy

✨ Príspevok na dopravu

✨ Príspevok na dôchodkové sporenie

✨ Rozmanitý spoločenský program

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: vysokoškolské II. stupňa
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské III. stupňa

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
    • Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

✅ VŠ technického zamerania (oblasť automatizácie výhodou)

✅ Elektro vyhláška najmenej § 21

✅ Skúsenosti s vývojom softvéru pre PLC

✅ Znalost senzorov a zariadení na reguláciu ventilov

✅ Angličtina alebo nemčina na komunikatívnej úrovni (B1 stačí)

Inzerující společnost

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o., IČO: 28373022

Na příkopě 859/22, 110 00 Praha - Nové Město

Stručná charakteristika společnosti
Reed Specialist Recruitment je nezávislá globálna spoločnosť zaoberajúca sa náborom a riadením talentov po celom svete. Bola založená v roku 1960 a od tej doby sa rozrástla na sieť 450 pobočiek v 8 krajinách. V súčasnosti je najväčšou rodinnou recruitment spoločnosťou na svete. Viac ako 55 rokov tréningu umožňuje našim lokálnym a medzinárodným recruitment špecialistom v 20 oboroch pomáhať ľuďom v rozvoji ich kariéry. V Českej republike REED poskytuje profesionálne poradenstvo pre uchádzačov o zamestnanie už od roku 2008. Pobočky, ktoré pokrývajú aj slovenských klientov nájdete v Prahe a Brne.

Hlavní oblast působení společnosti
Informačné technológie