Policista/ka pořádkové policie METRO - Krajské ředitelství policie Praha

Místo práce: Praha-Motol (informace o místu práce: Hlavní město Praha)

Mzda: 30 070–39 900 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Policista pořádkové policie oddělení METRO - Krajské ředitelství Policie Praha hledá kolegy a kolegyně, parťáky, kteří budou hrdí na svoji profesi. STAŇ SE STRÁŽCEM PRAŽSKÉHO PODZEMÍ! Jaká bude Vaše náplň práce: - dohled nad bezpečností občanů v pražském metru a na vlakových nádražích, - pátrání po hledaných a pohřešovaných osobách, - ochrana osob a majetku, - provádění eskort osob omezených na osobní svobodě, - dohled nad bezpečností dopravy (BESIP) a reakce na tísňovou linku v rámci výkonu motorizované hlídky na území hl. m. Prahy, - spolupráce s IZS při řešení mimořádných událostí v metru, - podílení se na bezpečnostních opatřeních na území hl. m. Prahy, - spolupráce s pracovníky Dopravního podniku a Městskou policií hl. m. Prahy, - dohled nad bezpečností občanů při doprovodech rizikových vlakových spojů. Pokud byste měli otázky týkající se služby na oddělení METRO, nebo by Vás něco o tomto oddělení zajímalo, prosím použijte odpovědní formulář

- perspektivní zázemí organizace s možností kariérního růstu, - práci ve směnném (12,24 hodinové směny) a nesměnném provozu, - moderní komunikační a lustrační technologie, - taktickou, balistickou výstroj a další ochranné prostředky pro bezpečný výkon služby, - služba v zajímavém prostředí pražského metra, - výcvik ke zdokonalování v řízení vozidel na polygonu, - výcvik střelby z pistole, samopalu, nebo použití taseru, - taktický výcvik pro vstupy do objektů a eskort osob, - volný vstup do moderně vybavených posiloven, - možnost vysokoškolského studia na Policejní akademii při zaměstnání, - náborový příspěvek 150.000,-Kč, - pro mimopražské policisty je zajištěno ubytování 20 let zdarma, - odchodné a výsluhový příspěvek, - 6 týdnů dovolené, - příspěvek na stravu s možností odběru na několika místech Prahy, - příspěvek na penzijní pojištění, - bezúročná půjčka - volný vstup do moderně vybavených posiloven.

Požadavky na zaměstnance

- Občanství České republiky - Věk 18 let - Bezúhonnost - Středoškolské vzdělání zakončené maturitou - Dobrá fyzická, osobnostní a zdravotní způsobilost

Inzerující společnost

Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy

Kontakt
Bc. Martina Novotná, DiS.

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více