Ekonomický ředitel /ka - technické zaměření

Hledaná pozice

Místo práce: Jihlava (informace o místu práce: Jihlava)

Mzda: 80000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odpovědnost člena vrcholového vedení za realizaci strategie společnosti v oblasti ekonomického a personálního řízení

Odpovědnost za přípravu podnikatelského plánu společnosti

Metodika a stavba kalkulací v souladu s podnikatelským plánem, průběžný controlling procesů společnosti, vyhodnocování ekonomických údajů a reporting s návrhy opatření s cílem kontinuálního zlepšování v řízení výkonů a nákladů,

Řízení projektového financování a cashflow

Zastřešení ekonomického a personálního úseku

Reporting vrcholovému vedení společnosti

Zodpovědnost za strategii, vedení a výsledky svěřené divize

Zodpovědnost za dodržování rozpočtu divize

Budování, vedení, podpora a motivování pracovních týmů

Nabízíme vrcholovou manažerskou pozici v menší společnosti s výrazným vlivem na její chod

Práce v stabilní společnosti, patřící mezi lídry v oboru v ČR a SR

Odpovídající platové ohodnocení

Mobilní telefon, notebook, vozidlo pro soukromé účely

Pružná pracovní doba, dovolená 5 týdnů a další firemní benefity

Zaměstnání na hlavní pracovní poměr

Požadavky na zaměstnance

VŠ ekonomického směru nebo technické zaměření (stavební, strojní)

Praxe na obdobné pozici

Znalost cizího jazyka (angličtina, ruština) na komunikativní úrovni výhodou

Orientace na cílové řízení

Zkušenosti s ekonomickým řízením projektově orientované organizace výhodou

Zkušenosti s vedením týmu lidí, osobní přístup

Samostatnost, koncepčnost, aktivita, morální stabilita, důvěryhodnost, loajálnost

Připravenost navrhnout a zavést controllingový a reportingový systém

Znalost procesů personálního řízení

Ochota k cestování (ŘP sk.B), časová flexibilita, loajalita

Přímé řízení - osobní přítomnost na pracovištích podmínkou

Praxe s firemními informačními systémy (Qi výhodou)

Znalost práce s kancelářským software na odpovídající úrovni (komunikace, prezentace, tabulky, textový editor)

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více