Skúšobný technik na röntgenové zariadenie (m/ž) – Dolné Rakúsko (Ref. č.: Sber.co.at)

Nabídka pracovní pozice od 29. 4. 2024 není aktivní.

Hledaná pozice

Technik, Technický pracovník, Revízny technik

Místo práce:

Druh pracovního poměru: plný úväzok

Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Spoločnosť Schoeller-Bleckmann Edelstahlrohr GmbH (SBER) je súčasťou celosvetovo pôsobiaceho španielskeho koncernu TUBACEX a je jedným z popredných európskych výrobcov rúrok z nehrdzavejúcej ocele. Svoje vysokokvalitné špeciálne výrobky dodáva SBER do mnohých priemyselných odvetví, kde sa uplatnia bezšvové, vysokokvalitné presné rúrky.

V súlade so záujmami koncernu za predpokladu ekonomického úspechu, a tým aj dlhodobej istoty zamestnania, podporujeme talenty a dávame motivovaným zamestnancom (vo výrobe aj v kanceláriách) príležitosť k profesnému rastu a k ďalšiemu rozvoju v rámci firemnej stratégie.

Na posilnenie výrobnej linky antikorových rúrokhľadáme práve TEBA ako kvalifikovaného, motivovaného a ambiciózneho zamestnanca či zamestnankyňu na pozíciu

skúšobného technika na röntgenové zariadenie
RT-D/RT úroveň 2 podľa EN ISO 9712

s ochotou podávať výkon a prevziať zodpovednosť, aby ste v spoločnosti SBER, resp. koncerne TUBACEX mohli rozvíjať svoju vlastnú kariéru.

Medzi hlavné povinnosti patrí:

  • obsluha röntgenového zariadenia a starostlivosť oň,
  • zadávanie správnych údajov pre nastavenie,
  • vytváranie snímok zvarových spojov podľa špecifikácií a požiadaviek,
  • vyhodnocovanie röntgenových snímok, ktoré sami vytvoríte,
  • podpora/zaučovanie röntgenových operátorov 1. úrovne na vytváranie/vyhodnocovanie snímok,
  • kontrola systému/kvalifikácia systému,
  • podpora pri servise a údržbe systémov.

Vieme, že so správnou motiváciou a prístupom sa môžete naučiť takmer čokoľvek!

Výhodou však môžu byť nasledujúce predchádzajúce znalosti/kvalifikácie/skúsenosti:

  • technické znalosti,
  • platný certifikát podľa EN ISO 9712 pre RT, RT-D, RT-S, PT, VT – úroveň 1 alebo 2,
  • silný zmysel pre zodpovednosť a silné rozhodovacie schopnosti,
  • dobrá znalosť nemčiny alebo angličtiny,
  • ochota pracovať na viacero zmien a v rôznych modeloch výmennej prevádzky,
  • presnosť, spoľahlivosť a schopnosť pracovať v tíme.

Ponúkame:

  • individuálne dohodnuté odmeňovanie zodpovedajúce situácii na trhu (min. minimálna mzda podľa kolektívnej zmluvy, skupina zamestnania E, 3 207,73 eur hrubého, s individuálne dohodnutým príplatkom),
  • firemné parkovisko zadarmo,
  • pracovnolekársku starostlivosť (vrátane rôznych očkovacích programov),
  • príspevok do dôchodkového fondu,
  • finančný príspevok na obedy,
  • psychologické poradenstvo a koučing,
  • individuálnu podporu pri trvalom alebo dočasnom presťahovaní.

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
    • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)