Klinický hodnotitel senior – Zdravotnické prostředky (meddev 2.7)

Hledaná pozice

Místo práce: Praha

Mzda: 60000 - 100000 Kč/měsíc

Požadavky na zaměstnance

- Mzda pro seniorního kandidáta až 100.000,- Kč
- Mzda pro juniornějšího kandidáta 55.000 – 60.000,- Kč
- Komunikace s nejvýznamnějšími pracovišti ortopedie, traumatologie a chirurgie pouze na úrovni fakultních nemocnic

Naším klientem je jeden z nejvýznamnějších středoevropských výrobců zdravotnických prostředků pro traumatologii, chirurgii, stomatologii. Má svá obchodní zastoupení v CZ, SK, PL, HU, DE. Hledáme zkušenějšího kandidáta se znalostí v oblasti MEDDEV 2.7/1 Rev. 4

Jaká bude Vaše náplň práce?

- Aktivní participace na různých fázích klinického hodnocení, např. shromažďování, hodnocení a analýze klinických dat, za účelem prokázání shody s obecnými požadavky na bezpečnost a funkčnost zdravotnického prostředku
- Identifikace specifických aspektů vyhodnocování klinických dat pro jejich přezkoumání
- Identifikace informací obsažených v každém podpůrném dokumentu, hodnocení metodologické kvality práce autorů a z toho vědecké validity informací
- Sestavování plánu hodnocení klinických údajů pro provedení důkladného a objektivního hodnocení
- Odpovědnost za vyhodnocení metodologické kvality a vědecké platnosti dat, vyhodnocení do jaké míry lze výsledky funkčnosti či bezpečnosti připsat vlivu zařízení
- Identifikace dalších klinických šetření nebo jiných opatření, která jsou nutná k získání chybějících klinických dat a odstranění problémů s dodržováním předpisů
- Participace na aktivitách po uvedení na trh, jako jsou PMS, PSUR a PMCF ve spolupráci s ostatními členy týmu
- Identifikace zbytkových rizik, nejistot šetření a nezodpovězených otázek

Co klient nabízí?

- Zázemí silného evropského výrobce zdravotnických prostředků
- Stabilní a velmi silnou pozici mezi konkurenčními společnostmi
- Množství bonusů a příspěvků v rámci dané pozice

Vzdělání?

- VŠ vzdělání (obor biomechanika, biostatistika, medicína - traumatologie, ortopedie)
- Plná znalost v oblasti MEDDEV 2.7/1 Rev. 4 je velikou výhodou
- Anglický jazyk B2, literární rešerše odborné literatury, klinické hodnocení v CZ a EN
- Plná znalost v oblasti nařízení Evropské komise a parlamentu (EU) 2017/745 – kapitola VI / školení
- MS office
- ŘP sk. B, aktivní řidič