Referent pozemkové evidence ST - OP Vltavy,

Místo práce: Benešov nebo Dobrá Voda u Českých Budějovic (informace o místu práce: Středočeský kraj)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• veškerou agendu související s vlastnictvím nebo užíváním pozemků LČR,
• agendu související s ochranou pozemků určených k plnění funkce lesa a zemědělského půdního fondu,
• metodickou a kontrolní činnost referentů pro katastr a restituce na LS,
• agendu spojenou s nájmy a převody pozemků v rámci příslušných předpisů,
• připravuje podklady pro majetkové smlouvy,
• vypracovává návrhy a zpracovává podklady pro majetkoprávní vypořádání a pro odstraňování majetkových nesouladů,
• jedná s příslušnými katastrálními úřady a s ostatními orgány státní správy a úřady,
• vyřizuje žádosti o restituce a kontroluje činnost podřízených OJ v této oblasti,
• spolupracuje s referenty pro katastr a restituce podřízených LS a s právníkem OŘ na přípravě a vyhotovování smluvních převodů pozemků týkajících se nakládání s majetkem státu s právem hospodařit LČR, vede jejich evidenci a provádí jejich archivaci,
• další povinnosti vyplývající z vnitřních a obecně platných právních předpisů.

Jiné výhody

• zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci,
• odpovídající finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, roční odměny,
• systém benefitů (příspěvek na penzijní a životní pojištění, 200 hodin dovolené, příspěvky z FKSP, stravné apod).

Požadavky na zaměstnance

• vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání stavební nebo lesnické,
• odborná praxe min. 3 roky v oblasti pozemkové evidence výhodou,
• řidičský průkaz skupiny „B“ - aktivní řidič,
• velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (Microsoft Office - Outlook, Word, Excel, internet),
• osobnostní předpoklady: komunikativnost, samostatnost, důslednost, pečlivost, spolehlivost, loajalita, asertivita.

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Důchodová reforma má zelenou. Dvanáct změn, které schválila vláda

Věk odchodu do důchodu se zvýší. Růst penzí zpomalí, ale stoupne minimální důchod. Manželé...více

Čas na daňové přiznání končí. Návody, změny a časté chyby

Co je letos jinak? Jaké slevy se dají využít? Do kdy je potřeba odevzdat přehledy OSVČ?...více

Kvóty na ženy ve vedení se blíží. Kterých firem se týkají?

Někteří zaměstnavatelé budou muset mít ve vedení přinejmenším třetinu žen. Směrnice Evropské...více