MISTR ÚDRŽBY / TECHNIK HS

Hledaná pozice

Místo práce: Vizovice (informace o místu práce: Vizovice)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme stabilní strojírenský zaměstnavatel. Nebojíme se výzev a do výrobního procesu zapojuje automatizaci a digitalizaci. Naším hlavním segmentem je automobilový průmysl. Zákazníci pro nás nejsou jen číslo v obratu. Jsou to partneři, kteří s našimi výrobky dodávají na trh spolehlivé automobily. Tím se i my tak podílíme na bezpečnosti silničního provozu. Naším sloganem je “parts to perfection” a tomu vždy dostojíme. Pro naše zákazníky jsme zárukou vysoké kvality výroby. Také víme, že za úspěchem stojí naši zaměstnanci, na jejich zkušenosti a profesionalitu jsme právem hrdí. Zakládáme si na přímé komunikaci a vytváříme pro ně moderní pracovní prostředí. Jako firma máme stále plány do budoucnosti, inovujeme a hledáme možnosti ke zlepšení. Využijte příležitost a sdílejte s námi naši vizi. Aktuálně obsazujeme pozici, která je vhodná pro technicky založeného odborníka na údržbu, který povede stávající tým údržbářů: Mistr údržby / Technik HS Co budete mít na starosti: • organizace a vedení týmu údržby (aktuálně 2 údržbáři) • plánování a organizační zajištění údržby a oprav strojního zařízení, budov a areálu • dodržování plánu preventivních údržeb a jeho zlepšování • zajišťování revizí technických zařízení • vedení technické dokumentace k zařízením a strojům • vedení evidence o provedených opravách a preventivních údržbách v SW • spolupráce s externími dodavateli • aktivní práce v systému pro řízení údržby • spolupráce při řízení oblasti BOZP, PO, ŽP Naším cílem je mít zařízení v chodu a být tak o krok napřed před požadavkem výroby. Co vy na to? Přidáte se? Dovednosti, které oceníme: • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti • orientace v technické strojní dokumentaci • SŠ vzdělání technického směru • znalost práce v ERP, MS Office • dobré organizační a komunikační schopnosti • samostatnost, aktivní přístup • ochota nést zodpovědnost • ŘP sk.B Proč pracovat právě u nás? Neustále investujeme do moderního zařízení, zlepšujeme pracovní prostředí a dbáme na dodržování BOZP. To vše s ohledem na životní prostředí - jsme držiteli certifikace EMS. Zaměstnanci jsou pro nás kolegové a týmoví parťáci, kterým nabízíme: • zázemí ryze české společnosti, kde není prostor pro byrokracii • rozhodnutí, které firmu posune dopředu, děláme rychle • podporu na Vašem začátku • firemní kultura je u nás jasně definovaná a založená na pravidlech • dobrý tým kolegů • smysluplnou práci, možnost rozvoje a vzdělávání • benefitní program Zaujala Vás naše výzva? Máte chuť se připojit do našeho týmu - dejte nám o sobě vědět a pošlete nám svůj životopis. Jste to možná Vy, kdo posílí náš tým! Těšíme se.

Inzerující společnost

ROSTRA s.r.o., IČO: 26223511

Příkop 27/2a, 602 00 Brno - Zábrdovice

Kontakt
Hana Grycmanová

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více