Projekt manažer

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro řízení těchto realizací hledáme do našeho týmu v Brně motivovaného a organizačně zdatnou kandidátku/kandidáta na pozici Projekt manažer pro projekty v České republice. V náplni Vaší činnosti bude: realizace projektů pro zákazníky kooperace s dodavateli, zákazníky, partnery úzká spolupráce s dalšími členy týmu realizace výběrových řízení na dodavatelské práce, uzavírání smluv včasná identifikace a řešení možných rizik

zázemí ekonomicky stabilní společnosti, která již 30 roků na českém trhu různorodou zajímavou práci osobní rozvoj a vzdělávání technickou podporu a znalosti pracoviště v Brně s dobrou dopravní dostupností a vlastním parkovištěm trvalý HPP výborné platové podmínky a vánoční bonus podporujeme osobní iniciativu a nabízíme podnětné pracovní prostředí pevná pracovní doba - 40hod. týdně Pracoviště: Brno Nástup: ihned Zaujala-li Vás tato pracovní nabídka, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis společně s fotografií a motivačním dopisem.

Požadavky na zaměstnance

SŠ/VŠ vzdělání s elektrotechnickým zaměřením zkušenost s vedením projektů, podmínkou min. 3letá praxe výborné organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení analytické a technické myšlení zákaznicky orientovaný přístup aktivní snahu pracovat na osobním rozvoji ochotu cestovat po ČR řidičský průkaz sk. B Výhodou jsou: znalost realizace dodávek technologických celků na stavby znalosti v programování řídících systémů zkušenosti při zajišťování výběrových řízení, v nákupu zkušenost s elektro projekčními pracemi uživatelská znalost AutoCad

Inzerující společnost

Kariéra spol. s r.o., IČO: 62583531

Klimentská 1207/10, 110 00 Praha - Nové Město

Kontakt
Nataša Buriánová

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více