Pracovníci, ktorí sa vyučia za mäsiarov/mäsiarky - ostrov Fehmarn, nemecké Baltické more (Ref. č.: Edekajens.de)

Hledaná pozice

Predavač, Mäsiar

Místo práce:

Druh pracovního poměru: plný úväzok

Termín nástupu: 1.9.2024

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Voľné miesta na vyučenie sa za mäsiara vo viacerých prevádzkach na Baltickom mori - od 1.9.2024 - ubytovanie v spoločných bytoch je k dispozícii

Ľúbime potraviny, a to už ako piata generácia. Práve táto tradícia a obchod zameraný na budúcnosť tvoria základ nášho úspechu a náš podnik preto stále rastie.

V 11 potravinových supermarketoch na pobreží Baltského mora v Meklenbursku-Predpomoransku a Šlezvicko-Holštajnsku zabezpečujeme miestne zásobovanie z vášne.

Hľadáme záujemcov o vyučenie sa za mäsiara:

Staň sa záchrancom každého pohostenia na oslave. Ale ešte predtým: v našich predajniach nerobíme zabíjačku. Sprevádzaš ale celú reťaz tohto procesu počnúc rozporcovaním dodaných mäsových častí. Potom sa pokračuje ďalším odborným spracovaním na kusy mäsa, s ktorými sa manipuluje už na našich obslužných pultoch.

Aj výroba všetkých možných druhov salám, ako aj pečeného mäsa, špízov a ďalších špecialít ponúkaných na pulte patrí k tvojej práci. Kvalita a dodržiavanie hygienických predpisov počas všetkých výrobných krokov a pri predaji zohrávajú významnú úlohu, a to práve tak ako čerstvosť a spoľahlivosť – a v našich obchodoch samozrejme aj poradenstvo pre našich zákazníkov.

  • Radíš zákazníkom o čerstvých salámach a mäsových výrobkoch
  • riadne pripravíš mäsové výrobky na predaj
  • rozporcuješ mäso na kusy
  • vyrábaš mäsové a salámové výrobky
  • balíš mäsové a salámové výrobky
  • zušľachťuješ mäso na špeciality.

Na obdobie vyučenia sa, ktoré začína v septembri 2024 hľadáme:

Záujemcov o vyučenie sa za mäsiara

(od 1. septembra 2024)

Očakávame

  • Nemecký jazyk treba ovládať dobre až veľmi dobre

Ponúkame:

  • spolubývajúcemu poskytneme izbu v byte
  • 36 dní dovolenky
  • vianočný bonus
  • príplatok na dovolenku
  • včasná úhrada odmeny
  • 50 % príplatok za prácu počas nedele a sviatkov
  • iPad/tablet podľa cieľa vyučenia sa
  • cestovný príspevok

Odmeňovanie: od 1 030 € / hrubého / mesiac

Dĺžka pracovného pomeru: vyučenia sa trvá 3 roky, možnosť zamestnania na trvalý pracovný pomer.

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: základné vzdelanie

Požadovaná praxe

  • Pozice je vhodná pro absolventa

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)