Hľadáš stabilnú prácu a nevadia Ti fyzická práca - Pomocný tlačiar -operátor s VZV - práca pri moriacej linke - výroba obalového materiálu

Nabídka pracovní pozice od 27. 4. 2024 není aktivní.

Hledaná pozice

Tlačiar, Lakovník/lakovač, Operátor výroby, Hutník, Vodič vysokozdvižného vozíka

Místo práce:

Druh pracovního poměru: plný úväzok

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáme pomocného tlačiara-operátora s VZV na prácu pri moriacej linke a výrobe obalového materiálu. Ak si šikovný a nevadí Ti fyzická práca, máme pre Teba skvelú ponuku!

Náplň práce:

- obsluha VZV, prísun a nakladanie palety do podávača plechov, vyberanie palety z vykladača

- príprava a prísun materiálu k linke (plech, lak, palety) podľa zákazkového listu

- prehľad v sklade lakov – druhy a použitie lakov, príprava lakov podľa zákaziek

- meranie viskozity, teploty laku, nánosu a záznam do tabuľky

- obsluha a zoradenie vykladacej časti lakovacej linky, nastavenie zrovnávania plechov

- výmena dielcov pri poruchách (pásy, ložiská, valce) – záznam do knihy údržby

- práca so skenerom, správne zadávanie dát pri jednotlivých prechodoch a skenovaní lakov

- odvoz obalov do kontajnerov, vývoz poškodených plechov na skladisko nebezpečného materiálu

Typický deň na pozícii pomocného tlačiara-operátora s VZV:

- ráno príchod na pracovisko, následne príprava a prísun materiálu k linke

- obsluha VZV a práca s lakovacou linkou

- výmena dielcov pri poruchách a záznam do knihy údržby

- odvoz obalov do kontajnerov a vývoz poškodených plechov na skladisko nebezpečného materiálu

Pracovná doba:

- 4 zmeny - ranná,  nočná zmena - 12 hod - 2 dni voľno

Ak Ťa zaujala táto pozícia, neváhaj a pošli nám svoj životopis!

Jiné výhody

- Môžeš sa tešiť na súdržné pracovné prostredie, kde sa ti bude dobre pracovať.

- Vďaka korporátnemu životnému poisteniu budeš mať istotu, že si v prípade nečakaných udalostí dobre zabezpečený.

- S doplnkovým dôchodkovým sporením a príspevkom zamestnávateľa výške 2% budeš mať zabezpečený aj svoj dôchodok.

- Príspevok na pitný režim ti pomôže udržať sa hydratovaným počas celej pracovnej doby.

- Naša firma si váži svojich zamestnancov a v prípade životných jubileí ťa odmeníme.

- S aplikáciou UpBalansea a 50% príspevkom zamestnávateľa budeš mať prístup k rôznym wellness aktivitám a zlepšíš si tak svoje fyzické a psychické zdravie.

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: stredoškolské s maturitou
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa

Požadovaná praxe
2 let
Obor: strojárstva, obsluha strojov, práca na VZV výhodou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Pomocný tlačiar - operátor s VZV - práca pri moriacej linke - výroba obalového materiálu

- Chuť pracovať, prax na VZV vozíku, zmysel pre poriadok a čistotu

- Skúsenosti vo výrobe výhodou, flexibilita a ochota pracovať na rôznych pozíciách

- Aktívny prístup, chuť sa učiť nové veci, vysoká miera samostatnosti

- Typicky požadované vzdelanie nie je potrebné, ale vítané.