OBSLUHA CNC STROJŮ – bruska, frézka

Hledaná pozice

Místo práce: Vizovice (informace o místu práce: Vizovice)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máme zájem o „odborníka frézovacího nebo brousícího umění“! Přidejte se do našeho týmu! Jsme stabilní strojírenský zaměstnavatel. Nebojíme se výzev a do výrobního procesu zapojuje automatizaci a digitalizaci. Naším hlavním segmentem je automobilový průmysl. Zákazníci pro nás nejsou jen číslo v obratu. Jsou to partneři, kteří s našimi výrobky dodávají na trh spolehlivé automobily. Tím se i my tak podílíme na bezpečnosti silničního provozu. Naším sloganem je “parts to perfection” a tomu vždy dostojíme. Pro naše zákazníky jsme zárukou vysoké kvality výroby. Také víme, že za úspěchem stojí naši zaměstnanci - na jejich zkušenosti a profesionalitu jsme právem hrdí. Zakládáme si na přímé komunikaci a vytváříme pro ně moderní pracovní prostředí. Jako firma máme stále plány do budoucnosti, inovujeme a hledáme možnosti ke zlepšení. Využijte příležitost a sdílejte s námi naši vizi. Aktuálně by parta správných chlapů v nástrojárně uvítala kolegu k CNC frézce nebo brusce. OBSLUHA CNC STROJŮ – bruska, frézka Co budete mít na starosti: • obsluha CNC stroje (ustavení dílu, výměna nástrojů, drobné korekce programu), • obrábění přesných dílů dle výkresové dokumentace včetně samokontroly • průběžné kontroly přesnosti a kvality dílu • zajištění pořádku a čistoty na pracovišti • kontrolu a základní údržbu svěřeného zařízení Výsledkem Vaší práce budou vyrobené díly ve 100% kvalitě, ze kterých tým našich mechaniků zkompletuje lisovací nástroj pro výrobu dílů do automobilů světových značek. Jsme kusová výroba a téměř každý nástroj námi vyráběný je jedinečný. Dovednosti, které oceníme: • strojní vzdělání, technické myšlení • znalost čtení technické dokumentace • uživatelská znalost PC • znalost Heidenhain výhodou • pozitivní a proaktivní přístup k práci • zodpovědnost Proč pracovat právě u nás? Kolegům chybí v týmu další pracant, který se nebojí pracovat a má smysl pro přesnost. Jste-li technický typ a přitom nemáte přímou zkušenost s obsluhou CNC, nevadí, rádi Vás to u nás naučíme. Neustále investujeme do moderního zařízení, zlepšujeme pracovní prostředí a dbáme na dodržování BOZP. To vše s ohledem na životní prostředí - jsme držiteli certifikace EMS. Zaměstnanci jsou pro nás kolegové a týmoví parťáci, kterým nabízíme: • výše mzdy je závislá od Vašich zkušeností a dovedností (průměrná hodinová mzda 200 Kč – 260 Kč) • zaškolení zkušenými kolegy je samozřejmostí • čisté a moderní pracovní prostředí • práci na složitých nástrojích, která vás profesně posune • možnost karierního růstu • podporujeme profesní vzdělávání formou odborných školení • za doporučení zaměstnance Vás odměníme až 15.000 Kč • příspěvek na penzijní pojištění • pokud dojíždíte, příspěvek na dopravu 2 Kč/km • dotované stravování - obědy za 29 Kč • a další zajímavé benefity - více na použijte odpovědní formulář Nepropásněte příležitost stát se klíčovým členem našeho týmu! Zašlete svůj životopis a my se Vám ozveme. Odpovíme každému a rádi Vás provedeme naším provozem. Těšíme se na setkání s Vámi.

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Čas na daňové přiznání končí. Návody, změny a časté chyby

Co je letos jinak? Jaké slevy se dají využít? Do kdy je potřeba odevzdat přehledy OSVČ?...více

Kvóty na ženy ve vedení se blíží. Kterých firem se týkají?

Někteří zaměstnavatelé budou muset mít ve vedení přinejmenším třetinu žen. Směrnice Evropské...více

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více