Projektový manažer (stavebnictví)

Hledaná pozice

Místo práce: Chrudim (informace o místu práce: Chrudim)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zodpovědnost za vedení projektů výstavby dvou objektů (apartmány v Krkonoších - počátek výstavby jaro 2024 a poté bude navazovat velká stavba v Chrudimi). Jedná se o stavby v rozsahu od 150 milionů výš a s vyuzitim technologií monolitických konstrukcí. Hlavní úkoly: • definování cílů a rozsahu projektů v souladu s požadavky a smlouvami • zodpovědnost za harmonogramy, rozpočty a plány kvality pro oba projekty • koordinovat a motivovat týmy stavebních pracovníků, techniků, projektantů a subdodavatelů • komunikovat pravidelně s dodavateli, stavebními úřady a dalšími zúčastněnými stranami • kontrolovat dodržování termínů, nákladů, bezpečnosti a kvality na stavbách • řešení případných problémů, změn nebo rizik, která by mohla ovlivnit průběh nebo výsledek projektů

• velmi zajímavé finanční ohodnocení • práce v úspěšné develeperské společnosti • služební automobil a notebook • zaměstnanecké benefity • nástup možný od ihned/dohodou

Požadavky na zaměstnance

M/Ž, (SŠ)/VŠ v oboru stavebnictví, managementu stavebnictví nebo příbuzném oboru; praxe v oblasti stavebnictví (ideálně na pozici projektového manažera nebo stavbyvedoucího velkých stavebních projektů); • znalost projektového řízení, inženýringu, přípravy a realizace staveb, kalkulací a nabídek staveb, managementu jakosti • znalost informačních technologií a software pro řízení projektů • schopnost komunikovat s klienty, dodavateli, stavebními úřady a dalšími zúčastněnými stranami • schopnost koordinovat práci subdodavatelů a řešit vzniklé problémy • nadstandardní organizační a komunikační schopnosti • schopnost prezentovat výsledky klientům