Obchodník pro zemědělskou techniku

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

OBCHODNÍK S NADŠENÍM PRO ŠPIČKOVOU ZEMĚDĚLSKOU TECHNIKU - KLADNO, LOUNY, RAKOVNÍK, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU, SVITAVSKO, ÚSTÍ NAD ORLICÍ,BRNO, PROSTĚJOV,LIBEREC, JABLONEC, MLADÁ BOLESLAV (výhradní dovozce značky Fendt, Weidemann a Pellenc do ČR) je významným hráčem na poli prodeje zemědělské a další speciální Na trhu působíme již od roku 1992 Chcete se i vy podílet na našem úspěchu? Máte vztah k zemědělství a skvělým strojům prémiových značek? Využijte jedinečnou příležitost - právě hledáme kolegu pro prodej špičkových zemědělských strojů. KOHO U NÁS RÁDI PŘIVÍTÁME? SŠ/VŠ vzdělání zemědělského, technického nebo obchodního směru Kladný vztah k zemědělské technice a zemědělství Obchodní duch, logické myšlení, všeobecný přehled Výborné komunikační dovednosti, cílevědomost Zájem o zemědělskou techniku a ochota se vzdělávat Řidičské oprávnění skupiny B Uživatelská znalost práce na PC (Word, Outlook, Excel) Co bude vaše plus (avšak není podmínkou) Praxe na obdobné obchodní pozici Znalost zemědělských nebo jiných strojů Alespoň základní znalost anglického nebo německého jazyka Řidičské oprávnění skupiny T

Stabilní zázemí silného hráče v zemědělství – mezinárodní skupiny Danish Agro Zajímavá a různorodé práce s možností seberealizace Práce s nejlepšími stroji v oblasti zemědělské techniky Motivační ohodnocení včetně bonusů z prodeje a odměny za splněné úkoly Služební vozidlo k soukromému použití Notebook a telefon (můžete volit iOS nebo Android) Profesní rozvoj - technické i obchodní dovednosti v Čechách i v zahraničí Stravenkový paušál nebo příspěvek na penzijní/životní připojištění Flexibilní pracovní dobu; možnost home office 25 dní dovolené + 3 Sick days / rok Firemní oblečení; nápoje na pracovišti Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ a uvádějte značku 50190

Požadavky na zaměstnance

Péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí ve svěřeném území - pestrá práce mimo kancelář, kterou si sami organizujete Vedení obchodních jednání, příprava nabídek a uzavírání smluv - v případě potřeby je samozřejmostí podpora od našich produktových specialistů Účast na školeních, výstavách, veletrzích a dalších akcích společnosti, návštěvy výrobních závodů – u nás budete přirozenou cestou neustále rozvíjet své znalosti Obchodujeme s prémiovými produkty – ctíme zásadu, že spokojený zákazník je pro nás na prvním místě Jsme výhradními dovozci prémiových značek Fendt, Weidemann a Pellenc – zákazníci nás znají a rádi s námi realizují obchody Díky širokému portfoliu dalších nabízených strojů značek Lemken, Kröger a Kerner jsme schopni nabídnout komplexní zákaznická řešení JAK VNÍMÁME NAŠE ZAMĚSTNANCE? Vážíme si znalostí našich zaměstnanců a preferujeme dlouhodobou spolupráci Každého zaměstnance vnímáme individuálně a snažíme se mu vyjít vstříc Nasloucháme připomínkám zaměstnanců a vítáme aktivní přístup Možnost profesního a karierního posunu u nás není fráze Na našich pracovištích vládne přátelská atmosféra Nový zaměstnanec má plnou podporu od kolegů i vedení společnosti